Reisjärvellä ollaan koko suomesta kaikkein tyytymättömämpiä omaan seksi elämään. Vain 46,7% on tyytyväisiä seksi elämäänsä.
Kun mm. Uuraisilla tyytyväisyys on 100%
Matkailuvaltiksi tämä pitää saada.
-Tule ja laukea reisikkään.
-Täällä jäät taatusti ilman.
-Kuivin kunta Suomessa.
-Seksiä, ei kiitos olen Reisjärveltä.
Kun mm. Uuraisilla tyytyväisyys on 100%
Matkailuvaltiksi tämä pitää saada.
-Tule ja laukea reisikkään.
-Täällä jäät taatusti ilman.
-Kuivin kunta Suomessa.
-Seksiä, ei kiitos olen Reisjärveltä.
Vastaukset 25
Vanhimmat
https://www.ksml.fi/kotimaa/IS-Seksi-ei-suju-missään-paremmin-kuin-Uuraisilla/1326858?pwbi=ac162236efd0665cd0fdc798f91e35b6
Siinä linkki aiheeseen.
Jospa heillä on reisjärvellä panot menossa, eivätkä jouva vastailemaan kaikenmaaliman kyselyihin.
Uuraisten+lisäksi+Keski-Suomen+kunnista+pärjäsi+mukavasti+Viitasaari,+jossa+seksityytyväisyys+(81,8+%)+on+Suomen+20.+parasta.+Sen+sijaan+Pihtiputaalla+seksi+ei+kyselyn+perusteella+suju+yhtä+sutjakkaasti:+tyytyväisiä+on+vain+46,7+prosenttia,+ja+kunta+löytyy+koko+vertailun+neljänneksi+viimeiseltä+sijalta.
Koko+Suomessa+vähiten+seksiin+tyytyväisiä+ollaan+kyselyn+perusteella+Pohjois-Pohjanmaan+Reisjärvellä,+jossa+tyytyväisten+osuus+on+46,7+prosenttia
Olisiko alan asiantuntemus reisikkäällä niin suurta, ettei kelpaa "kontalle siitä" niin kuin haavikkaille? Osaavat odottaa vähän enempi, kenties jopa kyltymättömiin?
Minusta tästä saisi Reisjärvelle mainiota mainosta.
Karaokea ja huonoa seksiä teemalla.
Nyt kuntapäättäjät hereille siitä ja ideoimaan. Seksittömät seksifestifaalit odottavat vain toteuttajaa.
Käs pelillä sitä täällä jykytettään.
Ei kun kähmitään rahaa kukkarosta kukkaroon.
Niinkuin persut yleensä
Kaikkeintyytyväisimpiä on härkäparit. Siellä ei ole piä kippee koskaan.!
Mitä nykyisin vanhalla meijärillä on ? työpaikka ? vai mikä tehdas ?
Pelataanko siellä vielä tennistä Susisaaressa ?
onks reisikkäällä kirjakauppoja ?
Jos jokin kotirouva tms. On kyllästynyt lestamiehensä puolivelttoon pikiseen prinssinnakkiin niin täältä naapuripitäjästä löytyy salskeaa seuraa luottamuksella
Mä paan joka kesä yhtä lomalaisrouvaa. On kesämökillään kovat sessiot. Ja kivaa ja kuumaa on.
mä jyystän yhtä 52 vuotiasta läskimuijaa
Kerran vuoteen hmmm! Tuntuu varman koko minuutti mukavalta
Minä paan Datsun 100A pakoputkea aina ennen puoli yhdeksän uutisia ja saunaa viikonloppuisin kun haluan hemmotella itseäni.
Asiat korjaantuu, jos Musulaan järjestetään ensi kesänä Prideväen suuret seurat. Järjestihän Herätrtäjäyhdistys 7.6.2019 Helsingissä pridepäivien kunniaksi körttiseurat. Katso: Haavisto, körttiseurat
Jesss! Körttisistä on tullut mahtava lisäys Prideväkeen! Kannattaa ottaa huomioon politikoinnissa! KEPULLE KÄY VIELÄKIN HUONOMMIN!
P.... olit susisaaressa tarjoilijana kauvan, kauvan sitten.
Olen muistellut sinua, mutta en ole oikein ymmärtänyt miksi olit niin
kiltti minua kohtaan.
Juuri silloin olin todella masentunut, mutta sun kiltteys autoi minua
suuresti eteenpäin elämässä, olisi kiva jos vielä kuulisin sinusta jotain,
kiitos sinulle
Kuva ja kaunis muisto jäi jäljelle.
Onko tässä tutkimuksessa sateenkaari pariskuntien aktit?
Heti aamusta alkoivat peräkammarin pojat kommentoimaan, kuhan
nyt eivät alkais hyppimään toistensa niskaan, sillä siitä voi seurata lähtö
mielenterveys toimistolle.
Opiskelijoiden seksitutkimukset näyttävät aivan eri lukuja .Yhden rehtorin potkujen aikaan tilanne oli valoisampi
Reisjärvellä lukema parani, siellä tyytyväisten osuus on 40 prosenttia!
No uuraisilla evoluutio on tehny tehtävänsä kun naisia ei oo niin härkäparit kohtaa ja juu siinä ei oo piä kipee.
Taitaa olla reisiperän peräkamaripojilla vaan nelijalkaisia tyttöystäviä. Ne eivät varmaankaan ole vastanneet tähän kyselyyn.
Reisijärvi läheltä persettä.