parinaan Robert Kubica!
Vastaukset 5
- Anonyymi
Heikki kääntää rattia ja Kubica polkee kaasua, toimisikohan.
- Anonyymi
No joo. Heikki " Hidas-Heikki" Kovalainen on saanut jatkaa hämmästyttävän kauan autourheilu-uraansa. Siellä se jatkaa edelleen muiden jaloissa pyörimistään.
- Anonyymi
Ei kukaan hidas ole edess saanut istua F1:ssä niin että se olisi käynnissä. Mutta Heikki on aika usein. Montako F1 voittajaa muuten suomesta löytyy ja ketä ?
- Anonyymi
Eikö Heikki ole kokeillut rallia? Mitähän puuhaillee nykyään? Hankki varmaan lyhyellä urallaan enemmän kuin useimmat eläissään, joten ehkä se pärjäilee tekemättä mitään.
- Anonyymi
Heikki Kovalainen?
Mikä?Kuka se on ?Missä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS672007Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13850Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52756Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43682- 43651
- 47614
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29546- 48531