Elämä kuntoon!

Jos on mitä tahansa ongelmia niin elämässä niin tässä on ratkaisu kaikkeen.

https://www.youtube.com/watch?v=cbWQlYxKFeg
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

neuvoja uusavuttomille

Äänestä

Ihmettelin että.. miksi tulee jostain KKK High Command -ihmisiltä pyyntö että vahtisin paikkoja jos viitsin pedofiilien varalta... on jotain sellaista ollut, mutta yrittänyt "neuvottelemalla" karkoittaa sellaiset pois.

Joku voi ihmetellä että minkälaiset reitit sitten noillakin on hoitaa tuollaisia viestejään, voin sanoa että ei ainakaan internet.

Äänestä

Jos ei itse hoida asioitaan vaan ilkeilee toisille niin vaihtoehtona voi olla myös "kolumbialainen solmio", eli kurkku leikattu auki ja kieli revitty siitä kurkusta "solmioksi" :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omasome kirjoitti:

Jos on mitä tahansa ongelmia niin elämässä niin tässä on ratkaisu kaikkeen.

https://www.youtube.com/watch?v=cbWQlYxKFeg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu