Kertokaas naiset oletteko posliineja vai ette...ja jos olette niin miksi haluatte olla posliineja ?
Kertokaa myös et kuinka usein harrastatte itsetyydytystä...sekä lopuksi ikänne.
Kiitos kaikille jo etukäteen vastauksista :)
Posliini vai ei ?
10
249
Vastaukset
- Miä
En ole aivan kokonaan posliini. Vähän karvoitusta häpykummulla. Joskus on päiviä kun tyydyttelen neljäkin kertaa. Mutta keskimäärin pari kertaa viikossa. Kaalimato On ihana.
Sillai rajailtu ja karvoitusta lyhenelty, mutta ei kokonaan sheivattu malli sopii mun omasta mielestäni mulle parhaiten. Mä sormetan tai dildotan silloin kun mä oon puutteessa tai mun tekee muuten mieli tehdä niin. Viime aikoina mun ei ole tarvinnut puutteessa ollakaan. :)
- harmaapantteri
Pari kertaa viikossa tyydytän itseni. Yleensä mieheni pikapanon jälkeen. Hän ei pysty vanhemmiten pitkittämään tulemistaan.
Olen 71v. ja edelleen ajelen karvoitukseni kapeaksi ja siistiksi . Söpö harmaa pantteri on kaunis. - Sinnannah
Masturboin noin 3-4 kertaa viikossa. Täysin posliini olen. Tykkään siitä. Kosketus, niin miehen kuin omakin, tuntui parhaalta kun ei ole kaavoitusta ollenkaan. Ikä 51-v.
- Mies51aintekeemieli
Aivan,,se on ihanan kiihottava nähdä naisen kiimaisen p...un sykkivän posliinina...kiva lipsiä kuin myös antaa,,ei tarvi pelätä mahdollisia irtokarvojen viiltoja,,,se ei tunnukivalta,jos,,,jos haiven pääsee sabotoimaan..
Ps lähes päivittäin mastudoin,kun viell oon sinkku
- mikänautinto
Masturboin 4 -5 kertaa viikossa. Usein dildo on pimpsassa kun hieron klitorista. Välillä pelkkä sormetus, silloin työnnän välillä sormet pimpsaan.. En ole sheivannut koskaan. Pidän puutarhastani..
- Anonyymi
erittaintavallinenmies kirjoitti:
Sekä puutarha että posliini ovat ihania. Nautin molemmista.
Tosi on! Välillä annan puutarhan kukoistaa ja toisinaan ajelen posliiniksi. Posliinina nautin kun miehellä karvoitus ja yhdynnässä karvoitus hivelee posliiniani.
- Anonyymi
Posliini, jotta leimat pääsevät etuuksiinsa ;) Itsetyydystä pari krt viikossa, mies hoitaa loput. Ikää 26v.
Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa424447Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2523505Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks2623300Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär2752556Oot mahtava tyyppi
En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot312088En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1401772Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas
Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi2501624Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti
– Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm201353- 1201145
viikonloppu lähestyy
ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu201139