Eli eilisiltana miehen lapset kävivät ruokakaupassa (huom minun rahoillani) eivätkä tuoneet lempiruokaani, vaikka nakit olivat listassa.
Luulenpa että he saavat muuttaa muualle kun eivät mitään osaa. Muuttaisivat vaikka ex-äitinsä riesaksi, se olisi ihan oikein sille läskille rumilukselle.
Miehen lapset söhelsivät kaupassakäynninkin
lopenkyllästynyt
4
119
Vastaukset
- Lissuontrolli
Opettele kirjoittamaan, trollinkin voi oikein kirjoittaa.
- httut
Sanatkin voi oikeaan järjestykseen laittaa.
- lopenkyllästynyt
Mikähän siinä oli väärin, kerro meille kaikille!
- LissuOnFörbi
Lapsilla ei ollut tarpeeksi ikää ostaa kaljaa ja tupakkaa. Kyse ei siis ollut lasten osaamisesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658