Älä pelkää

7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pitäskö olla huolissaan...

Äänestä

Don't be afraid to catch fish!!

Äänestä

Miehen kirjoittama aloitus.

Äänestä

Joo. Enemmän hän sitä pelästyy vaik jossaki Leipähyllyjen välissä notkuvista Taikinanaamoista, jotka ei tiiä, pitäskö niitten tänää esittää kalaa, kanaa, kukkoa vaiko Jee Susta. ;)

Äänestä
  • Sä oot mun lemppari. Mitä vedät kun noin kova inspiraatio? Vaiko pelkkää Jee Susta :)

    Äänestä

Ai siellä on jotain? Ei pelkoa ole vaan ainoastaan liian isoja ikkunoita..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äläpelkää kirjoitti:

saada kalaa!
https://www.youtube.com/watch?v=ozv4q2ov3Mk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu