Kiva kun saatiin uusi pitza paikka säästökeskukseen.Kuljin eilen ohitse ja paikka oli täpötäysi.Täytyy tänään käydä.Tätä on kaivattu!
uusi pitzeeria
uusiatuuliaa
1296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Missähän uusi piz. sijaitsee. Voisi kebabin nauttia ohi ajaessani. Oikein hyvää nautinto silloin tällöin, toisilla tukkiintuu suonet toisilla ei. Valintahan on oma aina ,söi mitä söi tai joi mitä joi. Jos viel itse maksaa. Näkyihän Seefeldissä huippu-urheilijoillekin hyvin pizza maistuvan. No kulutuskin on kova, mut jokainen taaplaa omalla tyylillään. Onneksi on nykyään valintaa kaikille makunsa ja terveellisyydensä mukaan. Oma makuni on, et ennen pizzaa ja kebabia, kuin heinäsirkka ym leipää..Hyvää ruok.halua kaikille.
Säästökeskuksessa eli lähellä tokmannia.Hyvä oli pitsa-suosittelen.
Viisaas saa paljon arvostusta ja ystäviä. Näsäviisas saa mustat silmät. Lainaus Alivaltiosihteeri ohjelmasta.
Köyhä mielikuvitus, kun pitää toisten sepustuksia lainata.
Voi olla. Mutta ei onneksi kieroutunut, niin kuin jollakin.
Ok. Täytyypä kävästä kulkeissaan täyttämässä nälkäänsä. Tokmanni tuttu ja halpahalli, edullista bensaakin. Hyvä Saarijärvi
Monet ovat kehuneet hyväksi. Itse en vielä ole ehtinyt käydä.
Hyvä saarijärvi heh heh?? Mitä hyvää siinä tuppukylässä on??
Hehettelijä se jaksaa tuputella ! Onko minkäänlaisia muita ajatuksia sulla olemassa, kuin ainainen vähättely ? Käytä energiaasi johonkin muuhun. Jos asut jossain muualla, niin miksi Saarijärven sivulla arvostelet HÄH ?
Nyt pisteet tulevat suurin piirtein oikein. Hyvä! Vielä kun pilkut ja isokin kirjaimet alkavat osua, niin on helpompi muilla lukea "aivoituksiasi". Toki tähän saaka sisältö on vaikutanut aika ala-arvoiselta.
Jaahas taas tämä pilkun nusaisija iski jälleen.
Saitko isonkin OO:n??
Mitkä pisteet? Kerro oi kerro, sinä älypää.