Onko kellään muulla vankilafetissiä? En tietenkään oikeaan vankilaan haluaisi, mutta kahleisiin ja selliin joutuminen kiinnostaisi kovin. Olisi mielenkiintoista joutua pukemaan univormu ja joutua selliin.
Vankilafetissi
12
915
Vastaukset
- Ex-venkula
Ne vankilaunivormut ei oo kyllä alkuunkaan seksikkäitä.
- Anonyymi
Minulla on. Haluaisin oikeaan suomen vankilaan. Kiihottaisi joutua lukituksi selliin. Myös tulotarkastus olisi kiihottava. Haluaisin pitkän tuomion.
- Anonyymi
Oikeaan vankilaan joutuminen kiihottaisi, mutta eihän sinne oikeasti halua. Olisi mukava päässä leikkimään roolileikkejä jonkun kanssa vangin roolissa.
- Anonyymi
Haluaisin joutua lukittuun selliin ja etten tietäisi milloin pääsen ulos, ajatus vapaudenmenetyksestä kiihottaa
Minä haluan tuo vankila joka oli 1500 luvulla,joku kellari ja minä alasti seinään vastan paksua kettjuja ja leveät kaulapannat lattaraudasta ja samma ympäri jalat ja kädet!
- Anonyymi
Haluan seksiä tuntemattoman kanssa. Kirjoita tähän https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSeF9rjKng9sTg8-4_zPD2lyCTvkRx0uivwlSaMYUX0JOIYrQg/viewform
Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637