Mikä on Heinäveden paras yökerho? Olen tulossa lomalle 3 viikon päästä ja en tiedä heinävedestä mitään. Olis hyvä jos olis vähän, myös naisseuraa tuolla yökerhossa. Kiitos etukäteen.
Heinävedelle
Nichlolas
15603
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kunnassamme ei tätä nykyä ole yökerhoa. Mutta päiväkerho on, voinet käydä siellä! Naisseurana siellä ovat lastentarhanopettajat.
Kiitos asiallisesta vastauksestasi.
No ihan perus heinävetinen vastaus, pelkkää nälvimistä jonka vain osaavat. Kierrä kylä kaukaa. Tästä paikasta tulee mieleen elokuva u-käönnös helvettiin
Kyllä niitä yökerhoja on vaikka kuinka,sinne on vain 50km matkaa.
Mitä eroa on Heinävetisessä ja Heinäveteläisessä? No sillon kun saattaa vettä on vetinen,ja kun joutavana on veteläinen.suurin osa on niitä Heinäveteläisiä.
Ei tämä aloittajakaan tosissaan kysele,joku kylän häirikkö joka täällä haluaa aloittaa provosoinnin.Tietää tasan tarkkaan ettei täällä yökerhoja ole ja muualta tulevat ottavat asiasta selvää kyllä muualta kun suomi 24:sta.Perus H-vetistä touhua.
No kyllä yritin etsiä tietoa heinävedestä mutta ei ollut mitään mistään ravintoloista joten päätin kysyä täältä, mutta näyttää olevan heinäveteläisillä joku pakkomielle alkaa nälvimään. PS: en ole enää tulossa kylällenne.
Jos ei löydy tietoa netistä niin silloinhan ei ole mitään yökerhoa!etkö usko lukeemaasi?
Tääl ois sulle seuraa. Tietty ikä vähä kiinnostas
toiminoonko se koppelo
Kyllä ja Ansun kahvilasta saa kahvia ja pullaa!
onko h-vedellä ees kapakkaa eli pubia?
Miu kellarissa oon, perunoiren ja porkkanoiren keskellä.
Entä drinkkilista?.
Aika kuollut kylä. Tosin nuoriso muuttaa muualle.