Moto G7 Play -pelissä on vaatimattomat tiedot ja alhainen hinta, ja melko odotettavissa on joitakin ongelmia, lähinnä sovellusten latausaikoja. Mutta Play oli hyvin suunniteltu, piirisarja on hyvä valinta, ja kamera on tarpeeksi taitava luokalle.
Yksi sana kuvaa parhaiten G7-peliä - se on vankka. Vanilja Androidin ja Motorolan laajan tukiverkoston ansiosta voit luottaa siihen, että G7 Play kestää sinut tarpeeksi kauan, luultavasti pidempään kuin jotkut mainituista kilpailijoista. Ja siinä on myös arvoa, että myös oikeantyyppiselle asiakkaalle.
Plussat
Suuri lovi
Rippaava ja kompakti runko, jossa on roiskeenkestävyys
Ihmisarvoinen kamerakokemus ja 4K-videokuvaus
Vanilla Android arvostetuilla Moto-ominaisuuksilla
Haittoja
Kilpailulla on paremmat tarjoukset tällä hinnalla
RAM ei riitä
Akun käyttöikä on keskinkertainen
All-in-one-kuuloke ja kaiutin eivät ole hyvä idea
Miten suuri lovi voi olla plussaa ?
Moto G7 Play
jumankega
0
113
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353