Moto G7 Play

jumankega

Moto G7 Play -pelissä on vaatimattomat tiedot ja alhainen hinta, ja melko odotettavissa on joitakin ongelmia, lähinnä sovellusten latausaikoja. Mutta Play oli hyvin suunniteltu, piirisarja on hyvä valinta, ja kamera on tarpeeksi taitava luokalle.

Yksi sana kuvaa parhaiten G7-peliä - se on vankka. Vanilja Androidin ja Motorolan laajan tukiverkoston ansiosta voit luottaa siihen, että G7 Play kestää sinut tarpeeksi kauan, luultavasti pidempään kuin jotkut mainituista kilpailijoista. Ja siinä on myös arvoa, että myös oikeantyyppiselle asiakkaalle.

Plussat
Suuri lovi
Rippaava ja kompakti runko, jossa on roiskeenkestävyys
Ihmisarvoinen kamerakokemus ja 4K-videokuvaus
Vanilla Android arvostetuilla Moto-ominaisuuksilla
Haittoja
Kilpailulla on paremmat tarjoukset tällä hinnalla
RAM ei riitä
Akun käyttöikä on keskinkertainen
All-in-one-kuuloke ja kaiutin eivät ole hyvä idea

Miten suuri lovi voi olla plussaa ?

0

151

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

        Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
        Maailman menoa
        96
        2191
      2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

        Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
        Maailman menoa
        45
        2142
      3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

        Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
        Maataloustuki
        50
        1855
      4. Topi osti Askon

        Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
        Maailman menoa
        75
        1380
      5. Mitä kirjainta kaipaat?

        Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
        Ikävä
        90
        1326
      6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

        Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
        Kaste
        219
        1151
      7. Uskomatonta touhua!

        Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
        Haapavesi
        31
        1130
      8. Oliko se oikeasti epäselvää

        sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
        Ikävä
        62
        1093
      9. Miten hän sinua katsoi?

        😊😊😊😊😊😊
        Ikävä
        68
        969
      10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

        Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
        Luterilaisuus
        285
        920
      Aihe