Hei! Osaisiko joku auttaa? Mun monitoimilaitteesta loppui musta väri. Vaihdoin uuden mustan patruunan ja samalla myös värillisen patruunan. Vaihdon jälkeen monitoimilaite ei ole suostunut tulostamaan kuvia; ei mustavalkoisia eikä värillisiä. Värillisten kopioiden ottaminen kyllä onnistuu eli itse mustetpatruunassa tuskin on vikaa. Mikä avuksi?
HP Deskjet F2180 monitoimilaite ei tulosta kuvia
Susanna3
2
128
Vastaukset
- Susanna3
Hei! Osasin sittenkin korjata homman itse eli löysin netistä ladattavan ohjaimen ja asensin sen. Nyt tulostuu kuvatkin. :)
- mmnjoooh---
Kiitos vain itsellesi :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163371
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202066En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321865- 181861
- 821778
- 261572
- 291420
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361367Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111314