Mitä gay-elämästä voi oikeasti kirjoittaa?
Missä on säännöt? Vai onko tämäkin nykyään kuin naamakirja.
Kaikki homomiehet, ja 95% muista ihmisistä tietävät mitä homot keskenään tekevät.
Kukaan ei tee kaikkea, tietenkään. Mutta tietyt ominaisuudet ovat erittäin yleisiä.
Toisissa päivityksissä asian saa sanoa.
Toiset katoaa kuin pieru bittiavaruuteen.
Vaikka mitään oikeasti laitonta tai väärää ei ole sanottu.
Vai onko tämä nyt vain mielenpahoittamisen kulta-aikaa?
Tietääkö kukaan?
4
144
Vastaukset
- xxxxxf
eiköhän bear osaa tähän vastata. Kommentoi hänen tekstiin, vastaus katoaa nopeasti, jos olet eri mieltä. Hänen omat tekstinsä kummasti jäävät tänne kellumaan kuin paska pöntössä.
Kiva kun kerrot taipumuksistasi julkisesti. Sitten vaan tuntomerkit kehään, niin uimahallissa laittavat sinulle porttikiellon :)
- Oodissa
Suositun sivuston www.koodi.net ja tämän nettipalstan aineistosta on jo kirjoitettu tietokirja:
Godson, Suzi ja Agace Mel 2003. Seksikirja. Suora ja seikkaperäinen uuden vuosituhannen seksikirja. Wsoy.
Kirjassa on näitä nettisivuja peilaava kuvitus. - iido
Kirja on jo kirjoitettu. Godson & Agace 2003.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie953443Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta33337Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää502353Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten762301Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut862266Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1392088Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt301847HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364101844Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1161772Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin401605