mopolla olis voinu

ajaa vielä 10 vuotta lisää 40 vuotiaaksi, jos sitten olis mopoautoon siirtynyt joka ei keuli oli tolla sairaalla tiedossa että jotain käy ja nopiaan kavereille semppii kortti pois loppu iäks.
27234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

oli sil vajaa viikon kortti vauhtia varmaa täydet 160kmt

Äänestä

Älkää nyt vaan sanoko että joku pääsi hengestänsä..?

Äänestä

Ei päässy hengestään, eikä ollu 30v....mut idiootteja täynnä joo ketkä ei ikinä kasva aikuseks vaan leikkii kovia ja kuolemattomia mitä kumpaakaan eivät ole

Äänestä

Ketäs nämä olivat?

Äänestä

Auton kilvistä jos katsonut tiedot niin ovat näkyneet vielä että olisi edellisen omistajan.

Äänestä

Kyllä se itse kuski on ollut lähellä 30v eikä tarvii kaukaa katsoa kun tajuaa että kuka.

Äänestä
  • Jaa lyödäänkö vetoa iästä. Ei kyllä oo kolmeakymmentä nähnykkää. Yhtä fiksuja ja kovia veronmaksajia kuin kylän vinkuluimut pulkannarut puolimusut ja heidän turha musulmaaniystävänsä.
    Ei muuta kuin haittaa koko kylälle.

    Äänestä

Kuka 96 eilen puhaltanut 1,9promillea?

Äänestä
  • Huhut kuuluu että ois ollu yksi K alkava

    Äänestä

  • käsiase olis kans ollu etupenkillä =)

    Äänestä

  • Mikä K:lla alkava? Hmmm

    Äänestä

Öö kuski oli 98 syntynyt et mistä toi 30v tulee

Äänestä
  • Ne oli kolmekymppisiä, jotka siellä harjavallantiellä puuhun ja ladon seinään paukahtivat.

    Äänestä

  • No ei todellakaan ollut ku kuskiki oli 99syntyny ja muut liki samanikäsiä

    Äänestä

Korjaus ylempää syntynyt 99

Äänestä

Hörhöjä nakkilassa riittää eri ikäisiä juu

Äänestä

kuka sauhust auton kans kii jäi tänää

Äänestä
  • Varmaa sama ketä ratista

    Äänestä

Juu koikkalaine ja ampuma-ase

Äänestä

Kuulemma jotai sellasta huhua liikkuu että käsiaseelta olis henki lähtenyt, kun kerran lensi ulos ikkunasta. En silti varma ole että älkää ihmetelkö jos ei ookkaa kuollut

Äänestä
  • Tuskinpa on henki lähtenyt

    Äänestä

  • No hyvä sitte

    Äänestä

  • Ei oo henki lähteny eikä se oo koomassakaa vaiks tommosii huhui liikkuu

    Äänestä

se on kyl ollu jo kauan.

Äänestä

Osallistu sinäkin ilmastolakkoon 15.3. Turvataan parempi huominen. Kielletään autot, niin ei tälläisiä kolareita enää satu.

Äänestä
  • Hei Vihreä-Nakkila, mene metsään, sido ittes puuhun, ja pysy siellä! Minä polttelen perjantaina vanhoja autonrenkaita jäteöljyn seassa pihan perällä.

    Äänestä

Juu taitavat nykyisin poltella sekä kasvatella tuota kannabista sehän vasta ekoteko taitaa olla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tiedostääeikäkukaanvälit kirjoitti:

ajaa vielä 10 vuotta lisää 40 vuotiaaksi, jos sitten olis mopoautoon siirtynyt joka ei keuli oli tolla sairaalla tiedossa että jotain käy ja nopiaan kavereille semppii kortti pois loppu iäks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu