Olen pahoillani nainen siitä mitä tein

Tai tarkemmin sanottuna siitä mitä en tehnyt.
22<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Siitä mitä teit ja kuinka teit.

Äänestä

Ei se mitään, minäkin kadun sitä, miten se kaikki hoitui osaltani.

Äänestä

siis astumatta,,, tai astuit harhaan. Harmittava ja avauksen arvoinen kämmi.

Äänestä

et jättänyt yhtään tilaisuutta tekemättä täällä muikkien kanssa, sitä lajia oli ihan piisalle asti.

Äänestä

Taidat olla oikea kultakimpale, kun oikein palstalle olet pahoillasi. Palstanaiselle ja palstamiehelle on yhtä kuin ei kenellekkään. Paitsi sille joka kirjoittaa, kertoisit edes kuka olet, niin joku voisi omia itselleen.

Äänestä

Voi sanoo niinkin että sekin minkä teit tääl ois kantsinu jättää tekemäti.

Äänestä

Vittuilijamies runoilee

Äänestä
  • Näinpä

    Äänestä

Jos aiheuttaa toiselle pahaa mieltä ja loukkaa.

Äänestä

Ei se mitään, koen ymmärtäväni sinua sen verran että tiedä ettet tehnyt sitä tahalleen aiheuttaaksesi pahaa mieltä, olet kaikenkaikkiaan hyvää tahtova ihminen joten kaikki ok. Sinullakin omat vaikeutesi.

Äänestä

Täällä on harva heittänyt kuraa niin paljon kenenkään niskaan kuin sinä hänen.

Äänestä
  • Ketäköhän tarkoitat? Voitko vähän vinkata? En ole sitten aloittaja! Kunhan uteliaisuudesta kysyn.

    Äänestä

Pahoitteluillasi jotakin merkitystä oikeasti ja tarkoitatko mitä sanot vai jatkatko entiseen malliin samantien kun olet viestin pistänyt menemään.

Äänestä

Eipä mitään, jos mulle oli.

Äänestä

Tänäänkin.

Äänestä

Hänen tunteneen tämän kaiken mitä taholtasi sai.

Äänestä

Itse en ole yhtään pahoillani, mutta sen naisen haluaisin kyllä laittaa itkemään. Joskus potut pitäisi maksaa pottuina.

Äänestä
  • Etköhän sinä tehnyt sen jo tarpeeksi monta kertaa.

    Äänestä

Höpö höpö, mies ei kieltäydy tarjotusta sexistä. Pystytkö kieltämään?

Äänestä

Olen pahoillani myös, vaikken aloitusta kirjoittanut. Toivon jopa ettei tunteet olleet molemminpuoliset, sillä silloin se olen ollut vain minä joka kärsi. En haluaisi tuottaa hänenkaltaiselleen ihanuudelle kärsimystä.

Äänestä

olen pahoillani siitä mitä en tiennyt silloin...

Äänestä

Jos tää olis mulle niin pahaltahan se tuntui, mutta silloin en vielä oikeastaan tuntenut mieleni pahoittajaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vuosientaakse kirjoitti:

Tai tarkemmin sanottuna siitä mitä en tehnyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu