tyköistuvilla tiukoilla lekkingkseillä.
hyi kun aikuisetb ihmiset kulukee ihmisten ilimoilla
22
<50
Vastaukset
- Heikunkeikku
Nuorethan niitä leggingsiä kinttuihin vetelevät.
Mitä tiukemmat, sen muodikkaammat. Sukkahousumaiset housut, jotka eivät peitä mitään muhkuroita. Niiden kelpaa tipsutella, joilla sääret ja peppu on muhkurattomat ja liiat kilot eivät huutele apua lekkingsien sisuksista.
Kyllä mäkin legginsit pistän kesäisin päälle. Ne eivät ole kylläkään monia numeroita liian pienet, että ihan hyvin pääsee istumaan ja nousemaan tuoilta. Tosin aika hyvinhän tiukemmatkin venyy.
Leggingsien kanssa käytän tunikaa. En ihan "peppu paljaana" lähde ihmisten ilmoille.
Voi ku muistelot lähti taas lentämään mua kohti. Muistan aikanaan, kun äitini teki mulle tanssivaatteita ja minihameet olivat muotia, niin äitini kanssa tuli aina riitaa, kun minä tahdoin niin heevetin lyhyen hameen ja äitini motkotti, että aivan liian lyhyt, aivan liian lyhyt. Minä tykkäsin minihameista. Ja tiukoista puseroista. En kuitekaan napaan asti ulottuvista kaula-aukoista. Joku säädyllisyys setäs :)
Sitten oli mikrot ja pitkä liivi. Oi niin hienot. Stretssaappaat, mustat. Kun saappaita oli pitänyt koko illan kintuis, niin illalla ei meinannut saada saappaita jaloista pois. Vihdoin kun sai ne vedettyä, kuului PLOPS-ääni. Hyvin hiostavat olivat, tiukat mitä-lie-muoviainetta? Mutta oli ne vaan niin muodikkaat että.- pirremiinapas
"Onneksi n ole niinkuin nuo toiset jne..."
- Miäs.maalta
Kyllä minäkin niin mielelläni katselen kamelin varvasta.
- Mummoteini
Roikkuvat ulkosynnyttimet ei ole oikein esittelyn arvoisia !
- turhaluulo
No naisilla ne ulkosynnyttimet nyt ei näkyvästi roiku edes leggingseissä.
- katse.ylemmäs
Miks sä tuijotat toisten haaroihin?
katse.ylemmäs kirjoitti:
Miks sä tuijotat toisten haaroihin?
Hän saattaa olla lyhytkasvuinen.
Legginsit ovat kevyet, joustavat ja mielluttävät iholle. Käytän legginsseja.joka päivä. Kotioloissa poikkeuksetta. Ulos mennessä lisään päällyshousut. Legginsit ovat jatkumoa lapsuuden damaskien. Ainoastaan nuoruudessani käytettiin niitä inhottavia nylonsukkia, joista silmäpaot lähtivät ekakäytön jälkeen.
- haara
Miesten legginsit ja napapaita, ensi kesän muotivillitys.
- Bengalitikku
Eikös niillä miesten pyöräilytekstiileillä kuitata naisten leggingsit.
Hui, jos joku pyörämies pysähtyy liikennevaloihin, ei tiedä minne silmänsä laittaisi. Pilviin tietenkin. - Bengalitikku
Meitä on joukkio naisia, jotka voimistelemme tiukkiksissa ja urheilupaidoissa.
Tutiskaa papat.
Me venyttelemme ja olemme tosi kummallisissa asennoissa.
Vapiskaa papat.
Meistä on tullut liikkuvaisia.
Tutiskaa ja vapiskaa. - vaisisällä
Bengalitikku kirjoitti:
Meitä on joukkio naisia, jotka voimistelemme tiukkiksissa ja urheilupaidoissa.
Tutiskaa papat.
Me venyttelemme ja olemme tosi kummallisissa asennoissa.
Vapiskaa papat.
Meistä on tullut liikkuvaisia.
Tutiskaa ja vapiskaa.Kadullako te voimistelette?
- Bengalitikku
Mitäpä luulet?
Kesällä on mahdollista ulkoistaa.
Ja mitäpä siitä?
- r56789
Ne vaan ei sovi monellekaan. olen kyllä itsekin sellaisia vaatteita käyttänyt että nyt hävettää.
- henrjii
Hiihtäjillä ne vasta tiukat on trikoot, naisilta näkyy läpi,,, lähes
aurinko kuu ja kaikki seitsemän tähteä.
Eräillä mies-hiihtäjillä on vielä tavallista isompi jolo,
tierähäntä käyttävätkö viagraa kestävyyden parantamiseen- Bengalitikku
Katson mielelläni 100 ja 200 metrin juoksua, miesten.
- henrjii
Bengalitikku kirjoitti:
Katson mielelläni 100 ja 200 metrin juoksua, miesten.
mää taas naisten, sukset jalassa se on kyllä haastaavaa, jos lipsuu
- Paloma.se01
Minä sekä sovin leggingsiini että ne sopii minulle.
Ei selluliittiä, kiinteät jalat ylös asti eikä mikään roiku. Sukuvika: äitini hyvät geenit.
En tosin mene pelkissä leggingseissä ja tunikassa ihmisten ilmoille vaan laitan hameen päälle. Kotiasuna kätevä ja pukeva. - NastakengissäJäällä
Kuka kummassa kulkee talvella ulkona leggingseillä?
Saappailla tai kengillä on paljon parempi kulkea.- henrjii
suksillakin pääsee, jos pitovoidetta vaan on tarpeeksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 962159
- 1291398
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231360Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau291308- 681223
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3371038- 89965
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?56914- 122787
- 82786