Onko Pattayalla sellaista paikkaa missä voi antaa pusseille kunnon tällin vaikka sähköllä?
Tulta pusseille
Elektrolyytti
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tällaisia minä lerppa mietin vuorokaudet ympäriinsä, olen juuri lähdössä hetkeksi unimatkalle Pattayalle bussilla, bussilipun löysin roskiksesta ja ajattelin Pattayalla saada sähköshokkihoitoa sinne, niin jospa ne pienet kuivaneet kellittimet ja se vielä pienempoi tynkä heräisivät eloon ja pääsisivät taas lampaita hyväilemään, kuin silloin nuoruudessani.
Majava, rekkalespo, lammas, rotta
Lisää vielä Sensei ja NumBall, niin lista on kattavampi.
Leidipoit järjestää mitä haluat. Itse tykkään Pattayalla kun laitetaan kuuden kilon punnus roikkumaan genitaalista. Leidipoit hoitaa näitä juttuja ja suomibaareissa tiedetään oikeat leidipoit.
Lerppa löytää niitä Hua Hinistä unimatkoillaan ja siksi on niin Hua Hinin äijää, kun siellä olisi onnensa, mutta miten sinne päästä se on lerpan ainainen murhe ja sitä alati miettii ja mottonsa onkin:
monenko pattayapoissin pussit löytyy mahan läskipoimuista