Moi!
Tässä kysymys asian tietäjille.
Olen 3kk aikana käyttäny aika puhdasta amfetamiinia. Annokset on ollu ainamax 0.15 ja aloittanu iltaa noin 0.05 linkuil nokkaan. Maximissaa2pvä yleensä putkee. Yhteens max 1g koska tavara on aika tykkii.
Täs viimeaikoihin alkanu oireilee fyysisesti amfen vetäminen.
Ekat 5lainii menee ihan hyvin valvomisella ja sit aamulla alkaa olee aika outo olo. Välil alkaa sydän hakkaa täysin tyhjästä ja aika kovaa niin että tuntuu. Tulee paniikki ja yms. Semmone olo niinku kuolis sydänkohtauksee ja sitku se tulee ni ei voi muuta ku mennö nukkumaan. Annokset on hyvin pienii ni ihmettelen mist se johtuu. Saman jäbänkaa vedetää samoja annoksia ja hän jopa enemmän ilman mitään hätää. Painot molemmilla on noin 110kg ja pituus 175 ja 180cm
En oo jokapäiväinen käyttäjä. Ehkä viikos kerrantai 2 ja neki menee noin 30h valvomisee max48h.
Olo saattaa välil olla alust loppuun asti hyvä mut useinmiten sen 5linen jälkee tulee just toi paska olo. Ei oo laskuista kyse vaa pelkästään fyysisist ongelmist. Mutta sydän kun hakkaa nii meen aina partsille mis on kylmää ni sydän heti rauhoittuu. En oo koskaan vetäny ihaan enkä tuu vetämään.
Onko jollai kokemusta asiasta?
Ja syön kylla ja joo nesteytys on kunnossa.
Varmasti joku sanoo et '' vittu lopettaisit ja yms'mutta joo asiallisii vastauksii kiitos👌
Amfetamiini
7
499
Vastaukset
verenpaine, liian suuret annokset (voivat johtaa paniikkikohtaukseen), nesteen puute, ruuan puute, kehon ylikuumeneminen tai jotain tuollaista voisi olla
suosittelen myös ottamaan magnesiumia, jos lihakset kipeät ja häiritsee, hillitsee myös hampaiden narskuttelua- 019283
Otan aina noin 1h välei 0.8 annoksii max 0.15 annoksii. Juon vettä mut en liikaa ja syön välil pilttii😂 eli sitä vauvaruokaa koska siinä on energiaa aika paljon ja vitamiinei. Hampaita en narskuttele.
- 019283
Sitäkin tehny. 🤔😂Kai sitä sit vaa pitäis lopeettaa. Viimeks otin 1 lainin ja alkoi siitäki outo olo melkei samantie😂
- Onko_pakko
Heh, no joo. Asiavirheet kun karsit pois, niin joku voi uskoakin tarinasi.
- Neljäkakskyt
Lopeta se narkkaaminen ja polta vaikka savua jos jotain tarvii
- amffiaekakertaa
AMFETAMIINI , minulla on ostettuna pieni määrä valkoista jauhetta , ? mistä tiedän jotta on AMF , ettei vaan olis jottain ihan muuta.
millainen on AMF tuoksu ?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944791Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353076Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k532995Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471199
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71026Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781001Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981