Tervetuloa Simply Clever -viikolle tutustumaan ŠKODA-uutuusmalleihin ja edistyksellisiin varustepaketteihin. Ensiesittelyssä ŠKODA KAROQ SportLine ja Scout sekä entistäkin runsaammin varusteltu ŠKODA OCTAVIA BusinessLine.
Ostaessasi ŠKODA Kodiaqin saat kaupan päälle Technology- tai Digi-lisävarustepaketin. Etusi jopa 2700 €.
Technology-paketti
Sisältää mm. Area View 360 -kamerajärjestelmän, peruutus- ja kaistanvaihtovaroittimen sekä laminoidut etusivulasit. Saatavilla KODIAQ Style, Scout ja RS -malleihin.
Uusi ŠKODA KAROQ SportLine
KAROQ SportLine yhdistää urheilullisen suorituskyvyn ja virtaviivaisen muotoilun arkeen istuvaan monikäyttöisyyteen. Kaikkien ŠKODA-katumaastureiden tapaan sen tyylikkäät linjat kätkevät alleen tilaa ja käteviä yksityiskohtia. SportLinen tilavissa sisätiloissa matka käy melkein kuin itsestään – startista aina maaliviivoille saakka.
Digi-paketti
Sisältää mm. näyttävän digitaalisen mittariston. Saatavilla KODIAQ Exclusive ja L&K -malleihin.
Uusi ŠKODA KAROQ Scout
KAROQ Scout on kotonaan kaduilla ja maastoisilla poluilla. Monipuolisiin tarpeisiin muokkautuva katumaasturi sopii seikkailijoille tai tilavaksi perheautoksi – turvallisuudesta tai mukavuudesta tinkimättä.
Entistäkin runsaammin varusteltu ŠKODA OCTAVIA BusinessLine
ŠKODA OCTAVIA BusinessLine tuo tyyliä työmatkaan. Sen entistäkin runsaampi vakiovarustelu tarjoaa lisää lämpöä, tyyliä ja turvallisuutta. OCTAVIA on enemmän – ja BusinessLine-mallina vielä enemmän.
SIMPLY CLEVER -VIIKKO 11. 17.3.
17
59
Vastaukset
- Jockefrånskoota
Kiitos.
Ollaankin odotettu jo kovasti itäauto-treffejä. Mukava että niitä vielä järjestetään.- Ocu.1.8TSI.132kW.Webasto
Siitä vaan niitä ihailemaan, vaikka rahat eivät riittäisikään.
- Kovarassi
Ei kiitos.
- hjhjhgjjgh
Simply Clever ostaja suuntaa kyllä Ruotsiin ostamaan premiumia eikä mitään sokotaa samalla rahalla?
- Ocu.1.8TSI.132kW.Webasto
Autotalo Hartikainen myy näköjään S-Mersua Octavian hinnalla. Mitä sitä Ruotsiin asti kauppoja tekemään, kun Kuopiostakin löytyy.
- KöyhienKulkine
Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo paskaa.
- Ocu.1.8TSI.132kW.Webasto
Yritä hankkia apua masennukseesi.
- Simply.Clever
sinne lähdetään nauramaan uusien skodien ruostevaurioille :D
- Ocu.1.8TSI.132kW.Webasto
Siitä vaan sinne nauramaan.
- Ocu.1.8TSI.132kW.Webasto
Goooool kirjoitti:
Turha sitä on peltiin panostaa kun tekniikka leviää tielle parissa vuodessa.
Sullahan ei siis ole Skodaa?
- Eienäävag
Ocu.1.8TSI.132kW.Webasto kirjoitti:
Sullahan ei siis ole Skodaa?
Mulla on ollut ja olet oikeessa.ei kestäny kahta vuotta.
Surkea tekniikka.
- CSR
Kyllä on mainostoimistolta todella (!) rankkaa mustaa huumoria yhdistää Škoda simplyclever-sanoihin.
- TotuusSkodisteista
Onko ilmaisia ämpäreitä tarjoilla? Niihin skodisti kerää itäkippasesta putoavat osat. Simply Clever!
- skodajulli
Kyllä Skodan vakiovarusteisiin pitäisi kuulua myös muoviämpäri. Nyt skodistit joutuvat jonottamaan niitä markettien avajaisissa.
- TotuusSkodisteista
Laittavat jo lappua luukulle Skeidasen "myyntipisteissä". Ei käynyt ketään "ostoksilla". Sen sijaan Toyotaa jonotetaan kuten aina. Tietäähän tuon, siinä on vastakkain laatu ja laduttomuus, kun Toyotasta ja Skodasta puhutaan.
Tätäkään faktaa skodisti ei hyväksy. - ErehdynköVai
Onko tämä nyt se Ladojen kokoontumisajo?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.1994671Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki343224Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma342939PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist842903Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne602806Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv902645Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest142381Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k1002169- 1471492
- 631158