Tekopyhät immeiset

Huvittavaa, kun kovaan ääneen puhutaan ja puolustellaan toisten ajatuksia ja sitten paljastuukin, että ko henkilö esim itse toiminut juuri päinvastoin, kun nyt kovaan ääneen kuuluttaa miten ei voi toimia.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suomea ollaan paloina myymässä omanedun tavoitelijat, laitetaan tämä peli poikki-
PS-näkemyksillä suomi pysy suomalaisena ja pysyvänä kotinamme
Ajan henki vaatii nyt sinuakin suomalaisuuden taakse
- ja yhdistämään suuntamme elämisen vapauteen SUOMESSA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lavakarkkia kirjoitti:

Huvittavaa, kun kovaan ääneen puhutaan ja puolustellaan toisten ajatuksia ja sitten paljastuukin, että ko henkilö esim itse toiminut juuri päinvastoin, kun nyt kovaan ääneen kuuluttaa miten ei voi toimia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu