Naiset suosivat muukalaisia ja ennen pitkää kaikki lapset ovat muukalaisten siittämiä.
https://yle.fi/uutiset/3-10695645
Suomessa on käymässä kuin Espanjassa pronssikaudella
18
<50
Vastaukset
- älkää.olko.surkeita
Suomi-miehet ovat sureita, jos noin käy.
- kaikkilähteegeeneistä
Evoluutiossa naaras vaeltaa usein kauas levittääkseen perimäänsä ja näin poissulkee sisäsiittoisuuden. Se on meillä geeneissä.
Urokset ovat poikkeuksetta paikkauskollisia.
Jos seuraa asiaa ihmisten osalta niin on helposti nähtävissä että miehet jäävät yleisemmin synnyinseudulleen ja naiset taas muuttavat muualle.
Innostus muunmuassa matkailuun menee tästä syystä naisille 1-0. Miehiä vähemmän kiinnostaa matkustelu.Oletetaan että hypoteesi pitää paikkansa. "Muualle" ei määrittele sen tarkemmin paikkaa, joten perusoletus on, että mikä tahansa heinola tai forssa on jollekulle muulle "muualle". Missä ne immigranttinaaraat ovat? Juuri taas oli tutkittu, että suomalaiset ovat maailman onnellisimpia. Miksi tämä maine ei näy siinä, että olisi maahanmuuttajia? Ainoat tulijat on näitä miespuolisia läpsyttelijöitä.
Eksoottisuus kiinnostaa ihmisiä. Onhan se huomattu jo euroopassakin viime vuosina. Kantaväestö pienenee ja vaihtuu uusiin pikkuhiljaa.
- kultaajaohi
Nainen on aina pariutunut voimakkaamman miesaineksen kanssa, nykyinen nössöistetty suomimies ei tätä edusta..
- Tämä-selvä
Suomessa panee vain pakolaiset. Ei kelpaa enää suomi miehet koska ovat rumia naisille tässä maassa.
Onko sillä sitten minkään kannalta mitään merkitystä, että ketkä niitä lapsia tässä maassa hankkivat, kun kuitenkin siitä syntyvyyden laskusta niin monet palstan miehetkin ovat kovasti huolissaan.
Pitäisi ätmien ajatella tätä asiaa mieluummin positiivisesti siltä kannalta, että hyvä kun jotkut niitä lapsia tässä maassa hankkivat, ettei se väestönkasvu aivan täysin pysähdy.Jokainen elämä on arvokas ja inhimillisen elämän arvo on yksittäisten elämien summa. Vuonna 1950 Suomessa oli 4 miljoonaa ihmistä ja maailmassa 2,5 miljardia. Tämän jälkeen suomalaisten arvo on kasvanut vain 40%, kun taas maailman arvo on kasvanut 200%.
Maailma on kuin tetris-peli, joka pitää täyttää ihmisillä. Kyllä se on helpompaa, jos kaikki olisivat vaikka neliöitä kuin että palikat olisi erilaisia.
Luonnonlakien mukaan vahvin vaan pärjää..
Mutta ilman sossua nämä sankarit ja niiden mukulat kuolis nälkään.
:D
Naistenhan kuuluis paritella sellasten miesten kanssa jotka on vahvoja ja suojelee pesuetta.- tuollainen.paska
Sinäkö olet?
- hyiii
KonnaKettu kirjoitti:
Ylläri kymysys.. :D
Pedarinatsi KonnaKettu :)
hyiii kirjoitti:
Pedarinatsi KonnaKettu :)
Hei!
Pedarit on syntyny pedareiksi... Samanlailla kuin homppelitki..
:D
- hienoahienoa
George Soroksen kahjo kalergisuunnitelma toteutumassa...ja Orpon kaltaiset sätkynuket sitä parhaimpansa mukaan toteuttavat. Kaipa ne sadattuhannet SSRI-lääkkeitä syövät suomalaiset äänestävät aina SDP:tä, Kokoomusta ja Keskustaa...
- ihanoikee
No noin 70 pros äänistä menee sdp kok keskusta, vasurit ym puolueille..Ovat kaiken riiston ja matutuksen ansainneet, harmi sitten kun siitä joutuu kärsimään myös se pieni osa fiksuja kansalaisia.
- hienoahienoa
ihanoikee kirjoitti:
No noin 70 pros äänistä menee sdp kok keskusta, vasurit ym puolueille..Ovat kaiken riiston ja matutuksen ansainneet, harmi sitten kun siitä joutuu kärsimään myös se pieni osa fiksuja kansalaisia.
Jep. En ymmärrä miksi suomalaiset äänestäjät ovat niin hemmetin tyhmiä. :(
- suomenkansaensin
Äänestäkää SKE-puoluetta!
- LerppuLasse
Näin tulee todennäköisesti käymään. Yllättävän nopeasti tällainen muutos voi tapahtua. Humanitäärinen maan valloitus etenee ja samaan aikaan kanta-suomalaisten määrä vähenee.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta703550Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1483503Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463322- 532769
- 322036
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘301962Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401695- 481676
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä961625- 391390