Miten on jokohan

Ne reporahat on syöty miten tarkkaan kun tuhlarin
torppakin on pitänyt pannamyyntiin
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

NYT taas HUOLISSAAN ei mitään uutta hooppolassa

Äänestä

10-Vuottasitten ei ottanut etee eikä taakse

Äänestä

Mikä siinnä oli ylipäänsä tarkotuksena kun niin
tuottava yritys pitimyydä ja hävittää

Äänestä

Taas näitä lesta juttuja. Voi luojan perse mitä hommaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anja-kyllikki kirjoitti:

Ne reporahat on syöty miten tarkkaan kun tuhlarin
torppakin on pitänyt pannamyyntiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu