Saisinko vieteltyä sinut? 💋😘
Joko olet kuinka humalassa mies?
56
<50
Vastaukset
- LaitankoSumpitPihisee
Voisit vietellä minut..
- BringItOn_
Sumpitpihisee kirjoitti:
Tekisin sen mielellään 😗
Ei muuta kuin tuumasta toimeen.
- Ka_mittee_työ
Nopeesti te "kaikki " löydätte näille ketjuille?
- Jänikselle
Humalassa tulee oltua aika harvoin. En juo kuin hyvässä seurassa. Lähden aamulla rankametsään raivaamaan;)
- Äläleikivaanolejoku
Älä unta nää. Tarvitset muutakin, ja tiedät hyvin sen. En väitä sua huonoksi päinvastoin, mutta lähestymistapaasi pitää sun ite hioa. sori näin.
- Äläleikivaanolejoku
Älä tuu enää ärsyttään mua. Olen pannut sinua pitkin ja poikin.
- Hrj.ei.ismejä.vaan.laki
Pssssssssssst: onko mahdollista parisuhde.
- soitajokiniloinenlaulu
Lyyli toi on sun tyyli.
On tyhjä olo tyhjänä kivespussi ja tyhjänä määkivä vatsa. - repaleinen
Levollista yötä.
🧡 - ARVAAN
Pimperopom?
- Mistätiesit
Hän on Pimpero Pom.
- so..so
Jaa että käyttäisit mihen avutonta tilaa hyväksesi?
- monenmoistasiinä
Jotkut viisaat on joskus sanoneet, että humalassa ihminen on aidointa itseään, kun estot vähenee. Tiedä häntä, mutta tiettyjä luonteenpiirteitä tulee esiin esim.iloisuus tai riehakkuus, surumielisyys, väkivaltaisuus joillakin ym.Tietty fiiliksetkin vaikuttaa.
- Comeon
No miksi ei käydä tätä keskustelua, mielummin vaikka puhelimitse? hmm?
- NiinLaitanHeti
Sumpitpihisee kirjoitti:
Mieluusti, laita viestiä hmmm..
No laita vähän vinkkiä, että ketä etsit ja kuka olet.
- Stone_Face
Sumpitpihisee kirjoitti:
Tiedät kyllä, jos olet hän.. mutta et taida olla.
Vois kyllä kaislikossa suhista, mutta en tiedä varmaksi kyllä näillä vinkeillä. Muisti pätkii, heitä nyt jotain.
Äh, tiedän ettei hän uskalla viestiä laittaa. Parempi vain käydä nukkumaan. Sanottiin huomenta ja nyt täällä hyvää yötä..
- ÄläLuovuta
Sumpitpihisee kirjoitti:
Äh, tiedän ettei hän uskalla viestiä laittaa. Parempi vain käydä nukkumaan. Sanottiin huomenta ja nyt täällä hyvää yötä..
Koitan vertailla kuvia sosiaalisessa mediassa, en vain tiedä ketä etsiä. Olis ollu kiva tietää ees nimen eka kirjain. No mutta öitä sitten
- Hmmmm90
Sumpitpihisee kirjoitti:
Äh, tiedän ettei hän uskalla viestiä laittaa. Parempi vain käydä nukkumaan. Sanottiin huomenta ja nyt täällä hyvää yötä..
Missä sanoit hänelle huomenta eilen?
- Nytvainohjelmoimaan
Alkaa olla koneet tutkittuja ja muistissa kaikki.
- Aloitetaansillä
Jos hyppäät pallomereen. Heti alkuun.
- Hommiaolisi
Sumpitpihisee kirjoitti:
Jos tulet mukaan 😘
Olisko susta siihen?
- Epäilenkuitenkin
Sumpitpihisee kirjoitti:
Mitäs luulet..
Epäilen.
- Mistänytpuhuttiin
Sumpitpihisee kirjoitti:
Olen tehnyt sen ennenkin 😂
Niin minkä?
- Luulenniin
Sumpitpihisee kirjoitti:
Huijannut sinua 😂
Mutta haluat kuitenkin sitä.
- Jäätelökesätulee
Sumpitpihisee kirjoitti:
Mitä haluan?
Jäätelötötteröä.
- Eiväkisin
Sumpitpihisee kirjoitti:
Ymmärrän 😂
Niin, mitä ymmärrät? Mutta et halua?
- Olenkai
Sumpitpihisee kirjoitti:
Että olet ärsyttävä 😂
Ne on isot. Kaikki kolme. Jäätelöä.
- Valuupitkinleukaasit
Sumpitpihisee kirjoitti:
Varo ettei ne sula, niistä tulee vetelät😂
Aika paljon voi tulla sulanutta.
- Selvinpäin
Kaverini oli jo kahdeksalta semmosessa jurrissa ettei hänestä olisi tänne kirjoittajaksi.
Tai ainakin tulisi ihan kauhean tylyä tekstuuria. - en_ole_selvinpäin_kaveri
Olin jo eilen ihan naamat, taulut, pleksit.. you name it... Nyt olen selvinpäin ja krapulassa vapisen sohvalla.
- EiJeeeesuuuus
Kuva on jokin feikki, niin kuin aina tällä trollaajalla, mutta jos kuvan perusteella miehet haluaa ottaa pillua tältä henkilöltä niin kuvassa näkyy että tämä nainen on:
tummahiuksinen
suun alueen iho näyttää hiukan rypistyneen eli ikää noin 40-45 vuotta.
Tyrkky sillä hän vonkaa palstoilla kaikilta eli epätoivoinen jo saamaan munaa
eli miehet: kuka haluaa tumman 4 0-45 v epätoivoisen lutkan persettä sillä nyt sitä ois kaupan!!
jokainen puutteessa oleva saa painaa reikään mällit tälle tätille. Ei ole naama eikä ikärajojakaan varmaankaan- EiJeeeeesuuus
Sumpitpihisee kirjoitti:
Mainostatko tässä itseäsi? 😂
Minä en ole niin epätoivoinen että jakaisin tussua ja hinkkaisin pillua jokaiseen huohottaen "mieeeeeesss mällit reikäännnnn"
Nauran kyllä epätoivolles. Mahdat olla aika ruma ukkeli kun et saa munaa mistää.
Pekkakin on varmaan hetero! EiJeeeeesuuus kirjoitti:
Minä en ole niin epätoivoinen että jakaisin tussua ja hinkkaisin pillua jokaiseen huohottaen "mieeeeeesss mällit reikäännnnn"
Nauran kyllä epätoivolles. Mahdat olla aika ruma ukkeli kun et saa munaa mistää.
Pekkakin on varmaan hetero!Sulla on aika hurjat fantasiat 😂
- Fucksentään
Silloin on veisattava kun virsi kirjan sivut on auki :D :D :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1272014
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1021805Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?831611Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy611464Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M331162- 1101083
Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm511053Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s471046- 731036
Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44993