Sä annoit ymmärtää

Että olisin jotain tärkeämpää...hyväks käytit rakkauttain

https://www.youtube.com/watch?v=TiZ0uPRsFyQ
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olisit ollu aikanas ihminen etkä kuvotus! Nyt on turha itkee!

Äänestä

Ethän sinä minua halunnut? Vaikka kuinka sinulta kysyin, että luulin sinua samanlaiseksi.

Äänestä

Niinhän oletkin, tuli vain pahoja esteitä matkaan

Äänestä

Älä muuta sano lutka petti ja jätti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LupasitMulle kirjoitti:

Että olisin jotain tärkeämpää...hyväks käytit rakkauttain

https://www.youtube.com/watch?v=TiZ0uPRsFyQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu