Niskan uusi pitsapaikka

Vuoksenniskalle on tullut uusi pitsapaikka. Heidän mainoslehtisessä lukee että heiltä voi tilata myös pizza-onlinen kautta. Tietävätköhän nämä uudet yrittäjät että heidän yritystään ei löydy (ainakaan vielä) pizza-onlinestä?
181318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Elikkä pitseria on maksanut pizza-onlineen mutta eivät saa yhtään enempää asiakkaita sitä kautta?

Äänestä

Kuule Santtu, pitsaa pitää vääntää ja paistaa niin pirusti ettei oo ehtinyt rekisteröitymään mihinkään onlineen...

Äänestä

Onko kukaan käynyt maistamassa annoksia? Kannattaako käydä? Millaset ruuat verrattuna daraan esimerkiks?

Äänestä
  • Maistan sitten kun sitä saa tilattus pizza-onlinen kautta

    Äänestä

  • On paremmat ruoat ja halvemmat

    Äänestä

  • Maistamassa käyty ja jatkossa käyn darasta ne ruuat hakemassa niinkun tähänkin asti.

    Äänestä

  • Kylhän darassa ennen oli hyvät pizat mutta nykyään täyttä paskaa,
    pitää käydä testaamassa tää uus paikka, wi paljon vaadita ni hakkaa "darran"

    Äänestä

  • Darraaruuasra kirjoitti:

    Kylhän darassa ennen oli hyvät pizat mutta nykyään täyttä paskaa,
    pitää käydä testaamassa tää uus paikka, wi paljon vaadita ni hakkaa "darran"

    The old Dara teki ne oikeet ruuat. Nykyisin jopa salaattipöytä ammottaa tyhjyyttään, en käy enää!

    Äänestä

Läskit tilaa himaan ku ei jaksa kävellä paikanpäälle.

Äänestä
  • Jos on ilmainen palvelu kotia tuotuna , on tuollaisia typeriä tai tyhmemmänpuoleisia kommentoijia typerää olisi jättää sellainen etu käyttämättä.

    Äänestä

Ei ole ilmaista palvelua varsinkaan kotiinkuljetus, on sekin leivottu sen roiskeläpän hintaan

Äänestä
  • Niskan kebab pizzeriassa ei ole ilmaista kotiinkuletusta mutta heillä on Imatran halvin kotiinkuletus

    Äänestä

Ihan jees paikka, asioin jatkossakin. Tosi nopeesti ruuat tuotiin pöytään.

Äänestä
  • Kuuluiko keittiöstä Bling-Saarioinen ääni jos kuului niin roiskeläppä kyseessä ja toisaalta nopeasti ei kunnon pizzaa tehdä!

    Äänestä

  • ValmiitPohjatIlmeisesti kirjoitti:

    Kuuluiko keittiöstä Bling-Saarioinen ääni jos kuului niin roiskeläppä kyseessä ja toisaalta nopeasti ei kunnon pizzaa tehdä!

    HEI eihän se mikään ROSSO ole.

    Äänestä

Saako sieltä bisseä ruokajuomaksi?

Äänestä

Kerran koitettu, eipä tarvi toista kertaa. Tuli väärät pizzat, annoksista puuttui salaatit.

Äänestä
  • No ootpas herkkä ;) Erehdyksiä sattuu jokaiselle joskus.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Santtu86 kirjoitti:

Vuoksenniskalle on tullut uusi pitsapaikka. Heidän mainoslehtisessä lukee että heiltä voi tilata myös pizza-onlinen kautta. Tietävätköhän nämä uudet yrittäjät että heidän yritystään ei löydy (ainakaan vielä) pizza-onlinestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu