13cm sillä olen pannut naiset pyörryksiin

KESTÄVÄ

Ei koko ratkaise vaan kesto...panen aina sen 30min yhteen menoon siitä naiset tykkää silmät muljahtelee inisten aina,,kun olen päällä Naisia on tullut pantua paljon aikoinaan:)))

8

231

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ryhmykulli

      Asko myöntää viimeinkin kullinsa olevan helvetin pieni mutta edelleenkään oman äidin panemista ei kannata kehua täällä.

    • AikoinaanNaisesi

      Kellä tahansa muljahtelee silmät kun tuommone isovatsane karju hyllyy pääl, lupasit viel taksis et se on 20cm!

    • surkianpieni

      Mulla on vähän rapiat 14 ja siitä on valitettu jos panee liian kauan. paksuuttakaan ole kuin vaivaiset 4,5 tai vähän enemmän. Mitätön vehje kun ei se riitä. Pitäisi olla reilusti ainakin paksumpi. Mieluusti muutaman sentin pitempikin.

      Tosin panon kesto on aivan kummallinen asia. Liian nopea ei ole hyvä. Sitten jos kestää niin sekään ei ole hyvä. Viisainta harrastaa yksin niin ei haittaa koko eikä aika. Lisäksi yksin ei ole vaaraa taudeista.

      On muka kehuttu hyväksikin sängyssä. No joo oraalista voin sen uskoa. Sitä kun on pieni vehje niin tietenkin sitä yrittää jollain muulla tavalla olla edes tyydyttävä. Ihan ranteet auki ajatuksia tuo mitättömyys kuitenkin pahimillaan aiheuttaa.

      • Anonyymi

        Olet vain mitannut väärin.


    • Anonyymi

      Tuollaisella 13 senttisellä enin osa lykkii ja hyvä tulee. Se kun pienessä riisikepissä kiinni, niin pornoa pääsee tekemään, jis seisoo kameroiden edessä? Isommalla miehellä pitää olla iso mulkku ja silti visuaalisesti ei häävi. Mutta kylläpä nainen tuntee ison miehen astumisen😉

    • Itse olen huomannut että jos partnerilla on lyhyempi kuin 14-15 cm tulee ongelmia sen sisäänsaamisen kanssa.Asennot joissa pääsee suoraan ns.pohjaan on kuitenkin aika vähässä eikä välttämättä mukavia.Siksi uskonkin että sellainen 18-20 cm on aika ihanteellinen naidessa.Sillä yltää sisään mukavasti esim seisoma asennossa jossa naiminen tuppikullilla on aivan mahdotonta.Lisäksi tuppikulleilla tulee se ongelma kortsun kanssa koska muutaman työnnön jälkeen se pussittuu ja stondis lopahtaa.Ottakaa siis ainakin viagraa jos luoja ei ole liioitellut pituudella.Sekin auttaa asiaa parempaan suuntaan.

      • Anonyymi

        Sinä Martti et todellisuudessa ole yli 16cm kyrpää edes nähnyt/ saanut, vaikka aika halpa huora oletkin. Sulla on muuten mulkku ja silmät kierossa?!


      • Anonyymi

        Sorry sinä sika mutta mulla onkin pidempi kuin 16.sä oot säälittävä paska 12 sentin lerssillä.Mahtaa vituttaa kun tytöt hihittää ku ne kattoo sua-


    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. "Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"

      Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk
      Maailman menoa
      255
      7151
    2. SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"

      Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit
      Maailman menoa
      270
      3772
    3. Mistä ihmeestä sitä viirasi?

      Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti
      Jyväskylä
      35
      3602
    4. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      257
      2502
    5. Valion maitotehtaalla kapina

      Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa
      Maailman menoa
      27
      1946
    6. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      152
      1922
    7. Partamies hoi!

      En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re
      Ikävä
      40
      1897
    8. Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä

      Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.
      Haapavesi
      127
      1805
    9. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      9
      1408
    10. Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!

      Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1284
    Aihe