Hei, Saako tolla laitteella Huawei 4G reitittimen netin nopeammaksi? Onko laiton laite? Toimiiko Huawein 4G reitittimen yhteydessä? Onko hyötyä laitteesta?
High Power Beini Free Internet Long Range 150Mbps USB WIFI Adapter Wifi Decoder Ralink 3070L 2000mW 12dBi Antenna Blueway N9800
Connects at a full 150Mbps High Speed Transfer Rate for 802.11N.
Detachable antenna with RP-SMA connector - upgradeable to a higher power
antenna for a wider wireless coverage.
High Output Power up to 2000mW for extend the coverage range
Plug -and-Play compatible with all computers.
Software AP Function, Support PSP, X-Link.
High security 64/128/256bit WEP Encryption, TKIP, WPA, 802.11.
802.11 b/g Support XP/Vista/Mac/Linux, NDS & PSP X-link
High Power Beini Free Internet Long Range 150Mbps USB WIFI Adapter
Hua
2
106
Vastaukset
- Hohhoijaati
150 Mbps siis Nopeus, Älytön tehoi luo kantomatkaa, mutta silloin toisessakin päässä tulisi olla samallainen.
mikä on nettisi nopeus? 300Mbps pystyy juuri ja juuri siirtään 100M nettiä. toi siis vain puolet!- Hua
4G yhteys on siinä 20M paikkeilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin29610821IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3357524Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862047Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut811968Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1231791Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61551- 1101221
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin481009Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26858MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772