Tulkitsen unesi ilmaiseksi, myös tarot-tulkintoja

Unimaailma1

Hei!

Olen 26-vuotias nainen jonka sukujuuret pohjautuvat kansanparantaja sukuun. Näkijän lahja on periytynyt useamman sukupolven kautta. Haluaisin kehittää omaa näkijän lahjaani ja tulkita sinun unesi ilmaiseksi. Omat näkijän lahjani keskittyvät vielä enneuniin. Teen myös tarot-tulkintoja.

Ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen: [email protected] ja kerro tarkka kuvaus unestasi johon haluaisit tulkinnan. Jos haluat tarot-tulkinnan, kerro aiheesta johon haluaisit selvyyden.

Vastaan vain asiallisiin viesteihin!

2

141

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kristallikivitär

      HEI,kiva jos tulkkaat asioista. MULLA EI OLE SÄHKÖPOSTIA,MUTTA voit tähän ketjuun vastata mikäli haluat.-mitä kevät näyttää rakkauteen ja asiohini yleensä tapahtumiin? miksi mua haukutaan eräässä paikassa jossa käy samat naamat -ts mistä pahansuopuus kumpuaa? ja uni asiaa-näin 2 viikkoa sitten unen jossa minun mahastani putosi kaksi kaalaa,elävää lattialle,outo uni! t Vaalea tukkainen ,keski-ikäinen kovan elämänän nähnyt nainen.

    • Kristallikivitär

      ps siis kaksi kalaa,oli unessa.katsoisitko myös tarotkorteista noihin kysymyksiini-t Kristallikivitär

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      86
      1330
    2. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      79
      849
    3. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      844
    4. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      273
      748
    5. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      80
      612
    6. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      611
    7. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      46
      585
    8. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      35
      568
    9. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      25
      532
    10. 37
      532
    Aihe