Oon sen verran lihava että en kykene enää pyyhkimään oma pyllyä, mikä neuvoksi?
Mistä hyvä apu pyyhkimiseen
Kohta.menee150.rikki
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
hmmm oisko joku työharjoittelijasoppari sitten maholline paigga
cacca paigga pissapojalle
Ruotsalainen pyttytehdas valmistaa istuimia joissa on automaattinen huuhtelu. Nappia painamalla nousee pytystä edestakaisin pyörivä harja ja samalla vesisuihku huuhtelee jäämistön pois. Hetken kuluttua voimakas ilmavirta puhaltaa paikat kuivaksi.
Erittäin suosittu malli Ruotsissa ja Suomen ruotsalaisella Pohjanmaalla.
Saako hän tuohon mitään lisävarusteita esim.
kaalimato.comilta?
Tehdas lupaa lisämaksusta kattavan valikoiman vaihtopäitä tuon harjan tilalle jolloin hieman istuma-asentoa vaihtamalla laitteesta saa myös nk. mukavuusmallin erikseen miehille ja naisille. Huuhtelutoiminto mukautuu kulloiseenkin käyttötapaan.
Kiva
Helppo se on naljailla mut jos itse olisitte reilusti ylipainoisia niin kengännauhojenkin solmiminen mahdotonta.
Kuka käski olla läski kattoo mitä mättää ääntä kohti..
Läski lähtee syömällä..
Ei hesen mättöjä mättämällä..
Kengännauhat kannattaa sitoa jo ennen kengän jalkaanlaittoa. Jättää sen verran löysää että mahtuu juuri jalkaan. Vetoketju on myös mukava. Esim. Tokmannilla on myytävänä eri paksuisia ketjuja joita voi sitten vedellä mielensä mukaan. Sähköliikkeistä voi ostaa kutistesukkaa. Sen kun vetää jalkaan ja vähän kosanilla lämmittää niin se muotoutuu nätisti jalan mukaiseksi. Sitten ei itse asiassa tarvitse kenkää lainkaan. Eikä tuo 150 kg mikään ihmeelinen paino ole jollei ole alle 160 cm pitkä.
Varsinkin kesällä iljettävää kun nämä kävelevät ryhövalaat hikoilee se haju on aivan hirvee ja siihen vielä kusiset housut niin cocktaili on valmis.
Luulis nyt jotain tekevän tuon ihra määrän eteen ihan itsensä ja terveyden takia jos ei halua ennen aikojaan hautaan.
Liity Odineihin. He nuolevat toistensa pyllyjä.
Käykö kateeksi sinun ripulista rectumia ei pussaa ku pulut
Odinin siskot - vasemmistoliitto.
Aiva sama odinit tulee ja odinit tappaa kukaan ei kuuntele enää Abbaa
Jätä pyyhkimättä. Mitä muutakaan voit. Käytä kaksia kalsareita niin jätökset jää sisäpuolisiin. Tai ota ulostuslääkettä, jätökset tulee lennossa ulos niin ei jää paljon reunoilla. Kjäh
Öhöhöhööö oon vajaamielinen ja meitä on täällä voorumilla monta öhööhöhöö
No nyt itse pääjehu ööhöhöö kajautti kärkevän kommentin ilmoille