Onko oikea?

Olen itse syntynyt 2.2.ja ihastunut toiseen veskariin, joka on syntynyt 21.1.Tulisiko meidän kemiat passaamaan yhteen ja oltaisiinko liian "samanlaisia"? Nyt meillä kuitenkin synkkaa hyvin, sillä molemmat ollaan varsinaisia seuraihmisiä...mutta myöhemmin???
2588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sanoisi täällä ettette sovi yhteen, niin jättäisitkö ihastuksesi?

Äänestä

En halua masentaa sinua,mutta meillä ei ainakaan onnistunut,alkuhuuman mentyä oltiin ihan liian kavereita,eihän siitä seurannut muuta,kun että kumpikin haki muualta kipinää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marche kirjoitti:

Olen itse syntynyt 2.2.ja ihastunut toiseen veskariin, joka on syntynyt 21.1.Tulisiko meidän kemiat passaamaan yhteen ja oltaisiinko liian "samanlaisia"? Nyt meillä kuitenkin synkkaa hyvin, sillä molemmat ollaan varsinaisia seuraihmisiä...mutta myöhemmin???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu