psykedeliaa, seksiä, synnyttävä kissa osa1

quosimodo

Harhailin jossain keski- tai ala-kaupungilla ja silmiini sattuu. Asfaltti purkkamatto avautuu eteeni, kuin kalansilmä objektilla kuvattuna. Jokaisesta valkoisesta täplästä kadulla loistaa himmeää valoa, kuin pieniä batmanin hätähuuto valokeiloja.
Mietin miksi ne loistavat ehkä uneksin, ehkä jokainen purkan sylkäisijä on jättänyt pienen osan itseään asfaltille tai sitten olen huumattu.
Sarvikuono heittää pihalla vellovasta ihmis-olio massasta aina jonkun epäonnisen, tuhannen kännisen sisään ihmis-olio baariin.
Ne jotka ovat tajunneet porautua asian ytimeen kannetaan paareilla pois, sarvikuonon punaisten silmien alta.
Punaisella eli isolla P:llä viittaan jamaikalaisiin valkuaisiin blaadaus filmissä. Heti ensimmäisen kierroksen jälkeen filmi poikki.
puhunko ääneen, kuulevatko he?
Sarvikuono kuuli ja astelee minua kohti..

Kiire ja paniikki nousevat kantapäitäni pitkin selän syvinpiin syövereihin, kuin kastemadot mullasta sateella. Juoksuaskeleeni painautuvat hiekkaan, joka oli vielä kiinteää pintaa 3minuuttia sitten, kuinka lujaa kengät voivatkaan kulkea, kauhun sulkematta silmiä.

Kuinka kaunista laulua kuulenkaan, hymyn se nostaa kasvoilleni, iloa se tuo matkoilleni.
Ääni kuuluu suhteellisen tuuheasta kuusesta, joten en näe kuunneltavaa. Laulu kuitenkin on sen verran hypnoottista, että kuin karhu saalistus vietin ajamana ponkaisen puuhun ja metsästän ääntä ja kuvaa.

Mustemmat ovat hiukset, kuin korpin siipi keskiyöllä.
Silmät sinisemmät kuin kokoomuksen logossa ja sen puheenjohtajan silmissä.
Kasvot kauniit, suu mystisessä hymyssä.
Kaikinpuolin muutenkin nainen, seireeni on täydellinen. Kuinka kehräävä lantio pyörii tuulen tahdissa 17tuumaisen oksan päällä, jopa raskaana oleva kissa on tullut kuuntelemaan tätä romanttisinta kokemusta eläessäni.

Laulu loppuu, kuin eräkämpältä kantautuva rääkkyminen alkaa samaa tahtia tyhjenevän pirtukanisterin avulla. seireeni on unohtanut laulunsa ja ottanut minut syleilyynsä, kuin se voikaan tuntua siltä pelkkä kosketus, tuhannet ja taas tuhannet pienet mikro orgasmit vavisuttavat miehuuttani, suudellessani tätä olentoa.

Samalla, kun hänen valkoinen läpi kuultava mekkonsa putoaa tavalla ensimmäisten lehtien puusta, näen näyn jumalaisen, nuo rinnat niin täyteläiset ja ruusu kaikkein kaunein kukkiva.

Oksat taittuvat allemme, kun olen muuttumassa neidon kanssa yhdeksi olennoksi. -KRÄÄK! Musta korppi lentää ohi ja osoittaa siivellä ihmisaktia katsovaa kissaa, joka SYNNYTTÄÄ?? ensimmäinen pienen rotan näköinen limapallero putkahtaa ulos, kuin nopeasti sen jälkeen toinenkin..

Kolmannen napanuoran joudun itse katkaisemaan emo sitä ei näköjään jaksa tehdä. Auttaessani nämä luonnon ihmeet maanpäälle elävinä, terveinä muistan neidon, jota juuri olin alkamassa tyydyttään on kadonnut. Kadonnut yhteiseltä kuusi matoltamme..
Kadonnut kuin ensimmäinen lumihiutale vesisateeseen.

2

514

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • maakala

      aika erikoista. Mistäs mieleesi tollasta juolahti?
      Omia kokemuksia?=)

    • paw

      mukavaa surrealisminpoikasta. oliko tarkoituksenmukaista käyttää numeroita? myös tuplakysymysmerkki mielestäni ontuu.

      vielä kirjoitusvirheistä eroon ja jokin todella omaperäinen "juoni", niin hyvä tulee..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      69
      3254
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1881
    3. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      224
      1269
    4. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      129
      1058
    5. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      99
      1002
    6. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      954
    7. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      67
      936
    8. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      885
    9. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      84
      879
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      34
      810
    Aihe