Kaikki kunnossa..?
Onkohan sulla
49
52
Vastaukset
- TekisMieliRäjähtää
Miten niin? Miks ihmiset ei keskity omaan elämäänsä? Levittelee juoruja jne muuta paskaa. Ei oo kaikki kunnossa, vihaan ihmisiä ja niide vittumaista luonnetta.
- Sama-2
Kuka kehtaa kysyä
- Ihansamaamieltä
niin on se saatana kummallista kun ihmisillä joku vitun tarve urkkia kaikkea ja juoruta minkä kerkee jos jotain tekee se haittaa tai ei tee niin sekin haittaa jotain sen lisäks nämä samat kusipäät kirjottelee vielä päälle sitä sontajuorua netissäkin
- MietiSitäEnsin
Onko itelläs.
- huonoolo
Ei ole koska ikävä
- KuokkaJaHarava
Tolla vainoojalla ei näytä olevan. Suljetullehan se pitäis väkisin viedä, jos ei itse ymmärrä mennä.
- HuohJaHohhoijaa
Ehkä kaikkien teidän ”vainottujen” kannattais vaan mennä sinne suljetulle. Ei sua vainoa kukaan.
- KuokkaJaHarava
HuohJaHohhoijaa kirjoitti:
Ehkä kaikkien teidän ”vainottujen” kannattais vaan mennä sinne suljetulle. Ei sua vainoa kukaan.
Mistä lähtien sä oot alkanu esiintyy minuna? - Niinpä. ;)
- KuokkaJaHarava
Ja vainoojalla siis tarkotin tota palstan massapostaajaa, joka kuvittelee "tietävänsä" muittenkin asioista ja tunkee itteensä läpi joka palomuurinki lävestä, mistä vaan pääsee.
- tänäänhuomennaja
Ei...?? Ei oo...?? Tänään..? Vai huomenna...?? Mikä helvetti oli pointtina...???...? ::??
- Eioikeinkiinnostatyö
Laulelutti vaan tänään
- 333waiting
Etkö huomaa? Ikävä niin.
- Eiole
Laajakirjoinen antibiootti pilasi terveyden.
- Suolistoeipalaudu
Voiko sen määränneen lääkärin ja lääkevalmistajan haastaa oikeuteen? En voi hankkia lapsiakaan enää kun suolisto on pilalla. Koko aikaisempi eletty elämä vedetty nollaan, kaikki suolistoa tukevat elämäntavat ollut turhaa.
- Kallisterveys
Suolistoeipalaudu kirjoitti:
Voiko sen määränneen lääkärin ja lääkevalmistajan haastaa oikeuteen? En voi hankkia lapsiakaan enää kun suolisto on pilalla. Koko aikaisempi eletty elämä vedetty nollaan, kaikki suolistoa tukevat elämäntavat ollut turhaa.
Antibiootti määrättiin lisäksi ilman tarkempia tutkimuksia eikä lääkäri varoittanut laajakirjoisen ja kahden eri antibiootin yhdistelmän vaaroista. Miten voidaan toimia näin, ihmisen kallisarvoisen terveyden kustannuksella ilman minkäänlaisia seuraamuksia?
- Äänii
On mulla kaikki ok. Mitä nyt äänen kuulen päässäni. Heh. 😊♥️
- Äänii
Juurikin sitä.
- olevinaanvahva
On mulla enimmäkseen. Ei sun tarvi olla huolissas musta.
- tigrutoivottaa
Töitä ja kävin salilla.
En vaan jaksa olla täällä. Tulee paha olo.
lllan jatkoa.
🐅 - NuuskaMUlKKUNEN
Sulla ei ole. Pitäiskö tutkituttaa, onko järkeä jäljellä. :)
- Pois
Oliko mulle. Menen pois.
- kyssöri
Oliks tää meille kaikille?
- Kysykohteliaasti
Se mitään kunnossa oo, ollu sairaalassaki....kysy siltä, kummassa päässä oli vika
- Vastauskysymykseen
Ei tässä mitään. Jos jotain on, tuskin itse sitä voi tietää... ;D
- VilleVedenjakaja
Tommoset keuhkouttoset näkee kilometrienkin päästä.
Ja varsinki sen, mistä ootte tautinne hankkinu. ;)
- aitoriitta
Olet liikuttava, kun kyselet voinnistani. Se on oikein mukavaa. Minulla on kaikki hyvin ja toivottavasti myös sinulla. Nuku hyvin ja vietä huomenna erityisen mukava päivä. Olet niin kiva☺
- sisäinenmuutoksentarve
Tavallaan on mutta toisaalta ei. Yksin oleminen on alkanut tuntua ei niin mukavalta. En ole aikaisempina vuosina kokenut sitä tunnetta näin vahvasti.
- Hienoasia
Sinulla on prosessi käynnissä. Muutoksentarve on hyvä merkki aina, mahdollisuus saada parempi olo ja parempi elämä. Onnea matkallesi!
- aitoriitta
Toivon syvästi, että olet muutoksen edessä. Et voi jatkaa noin. Minä olen huolissani sinun voinnistasi. Hae apua jostakin, pyydän. Tee jotakin. Aina on toivoa.
- SoundFamiliar_
Ei ole hyvin, en ole harrastanut seksiä 8 vuoteen.. How did i become like this? No sosiopaatti muija manipuloi minut rakastamaan häntä ja sitten rikkoi minut, meni luotto ihmisiin ja on ollut vaikea ymmärtää muiden tunteita sen jälkeen.
- gff5560öäää
Näillä palstoilla kirjoittelevilla tuskin kellään on asiat kunnossa.
- Josollahuolissasteejotai
Mutta jos sitä on noin huolissaan, en ymmärrä miksi et menisi käymää ihastuksesi luona?
- aitoriitta
Minulla on kaikki sanotaan kohtalaisen hyvässä kunnossa. Ei ole täydellistä mutta ei tarvi ollakaan.
Välillä olen masentunut mutta se menee ohi. Tänään ajattelin Jussi Rainiota, joka on niin sympaattinen Tähdet, tähdet-kisassa. Hän on sairastanut syövän eikä hänen elämänsä ole muutenkaan ollut erityisen helppoa. Silti on niin mukava ja lahjakas.
Minä olen huolissani välillä sinusta mutta toisaalta ajattelen, että tiedät, mitä teet. Luulen, että sinulla on asiat paremmin kuin minä tiedän.
On sympaattista, että olet minusta huolissasi. Se on niin ihanaa vaan.
On helpompaa elää, kun on ystävä, joka välittää. Onhan minulla muitakin toki mutta sinä olet niin mukava ja kiva sekä näet vähän läpi. Se osoittaa jo suurta välittämistä. Olet minulle tärkeä😁 - taavi.y
Muutin Pohjois-Suomesta Iittiin. Vähän ärsyynnyin kun joku mies kysyi minulta kerran onko kaikki hyvin. Sitten lastenvaunuja työntävä äitikin kysyi samaa.
Hän oli kanssaihmisistään välittävä hyväsydäminen nainen. Liikun invalidina joskus melko huterosti. Siitä nämä kysymykset lähtivät. - Nytvaanodotellaan
Ei oikein ole. Enkä tiedä mistä johtuu..
- aitoriitta
Hyvää yötä. On ihanaa, että välität muista ihmisistä. Se on ehdottomasti vahvuutesi. Monet ihmiset eivät välitä vaan ovat täysin välinpitämättömiä.
Minulla on perhe, joka välittää. Sinä välität ja lapsuudenperheeni välittää. Minulla on asiat hyvin.
Olisi hienoa, kun sinulla olisi joku, josta rakkaudella välittää. Siinä osassa olisit täysin ylivertainen. Se nainen olisi onnellinen ja siunattu.
Joka yö rukoilen sinulle seuralaista. Olethan itsekin vastaanottavainen. Et ole luotu olemaan yksin! - ettäsillävissiin
Tuota voisi mun mielestä kysyä ihan jokaiselta täällä hengaavalta ja vastaus on, että jos täällä on niin varmasti ei oo kaikki kunnossa.
- minullaon
Ei mulla ole..
- aitoriitta
Huomenta. Eihän mulla ole mutta onneksi sulla tuntuu jo paremmalta. Minua hyljeksitään ja se tuntuu monin tavoin.
Kestän tätä kyllä hyvin mutta eihän tämä mukavaa ole.
Ehkä tämä kaikki on vaan käytävä läpi mutta ei ole helppoa.
Päivä kerrallaan. Monilla on paljon vaikeampaa. - Anonyymi
Joo on tuokin sanonta, noh tuli vain vahingossakin, että jos omat ajatukset eivät miellytä, silloin voi poistaa itse oman pään, silloin ajatuksetkin loppuvat, jos ja kun niin itse tekee :;D
Voi sanoa tuollaista joku..noniin joku kkk-dragon edes ehdoittaa :D - Anonyymi
Kyl parei aina kysyy suoraa asianosaiselta, kun hänet näet.. yleisel palstalla et voi saada tietää mitään järkevää..Ja jos ei halua sua nähdä niin silloin sinun pitää hankkia ja tutustua sellaiseen joka kiinnostunut sinut näkemään ja olemaan kanssasi, eikö niin.. Tai sitten alat käymään harrastusyhdistyksissä ja sinkkutapaamisissa niin ehkä sieltä natsaa sitten ja oman ikäistä kannattaa etsiskellä.. Hyvää pääsiäistä, myös pitkä perjantaita!
- Anonyymi
Tuollainen kysymys on aina jokaiselle psykiatrille kysysyä jo heti ensin että vaadin sinut verikokeisiin sekä pissikokeisiin ja valheenpaljastusteseihin, ennen kuin minulle esität mitään kysymyksiä, mitään kysymyksiä haluan tulokset jotta voit että edes haastatella minua, sitten kun saan nämä lääkärien käsin kirjoittamat todistuksistaq lääkäreiltä, tietystikään kopioita ei saa olla..
Silloin voin tulla haastateltavaksesi. - Anonyymi
Kaikki on hyvin. Toivottavasti sullakin. Hyvää pääsiäistä❤️👄💋
- Anonyymi
Syö Paskaa ja Älä Ihmettele!
- Anonyymi
Ei ollut häneltä.
Ei ole, muutama vuosi mennyt vaikealla mahdollisella tavalla.
joskus vaan voi niin käydä, elämässä, josta ei kuitenkaan lopulta selvitä kukaan hengissä.- Anonyymi
Tuollainen kysymys kuulostaisi aloittajalta että kuin olisi poliisiksi pukeutunut terroristi ja toinen soittaisi että pommiliivisi on vielä kunnossa?
- Anonyymi
mitenkäs sinulla onko kaikki kunnossa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2621942Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki141742- 1351283
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1341187Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että110965- 83817
- 169780
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä173755Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala422684- 52592