Ilomantsin sivuilta poistettiin välittömästi seuraavanlainen viestl, siellä ei saa kehua muuta kuin Hoskosta. Mikä takapajula!!
Viesti oli jotenkin näin: Vetoan teihin keskustan naiset. Hanna Huttunen on hyvä valinta. Ajantasalla ja kaikinpuolin rehellinen ja luotettava valinta. Varmasti Pohjois-Karjalan puolella.
Hanna Huttunen hyvä valinta
6
115
Vastaukset
- onhyvajoo
hirmusen hyvö valinta jos halluu pernerin tilalle toisen kaskyläisen. tekkee just sen mitä johto sanoo vaalipuhheet lähinnä naurattaa. tyhjänpäiväsiä totteemuksia. tyylliin huominen on huomenna tahi suomalainen ruoka on suomalaista ruokaa.
- mualaisliion
ehokas...
Pätevän ja mukavan oloinen nainen. Kepua en vain mielellään äänestäisi.
- samanlainenräpeltäjä
Miksikäs se Huttusta äänestämällä tämä katastrofi muka muuttuisi? Eihän se oon kuin naaraspuolinen hannu hoskonen...
- eiautanikotella
Joo, kaikki mistä vain tuleekin Hannu Hoskonen mieleen, ei kun ulos vain. Ymmärrän yskän.
- Ilomantsinsaloilta
Sipilän akkapuolinen renki Hanna Huttunen Hoskosen tilalle. No ei varmasti
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad971615- 541083
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4201031- 166952
- 57782
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126762- 51698
- 79680
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38655- 57651