Seuraa parille miehestä

Parim26jam37

Moi
Tossa ollaan surffailtu eri seuran haku sivustoja ja aika heikosti sieltä parit voi hakea seuraa. Mikä sitten olisi toimiva kanava seuran hakuun? Ongelmallisen tästä tekee vielä se että täytyis olla 100% varma terveydestä koska perheen lisäystä olis tulossa heinäkuun lopussa. Vinkkejä otetaan vastaan;)

14

74

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • T.samapari

      Hups tohon nimimerkkiin meni vahingossa m26 vaik ollaan siis nainen 26 ja mies 37.

    • Yksmiesvaan

      Mulla fetissinä päästä naimaan itseä nuorempaa, toiselle raskaana olevaa himokasta ja raskauden liukastamaa naista. Voisin tehdä sen myös miehesi kanssa yhteistyössä tai katsellessa (en kuitenkaan kaipaa miestenvälistä). About 10v vanhempi kuin miehesi, vakisuhteessa, hyväkuntoinen, seksin suhteen kestävä ja toki terve. Millainen sessio olisi teidän mieleen ja mikä erityisesti naiselle mieluisaa?

    • reppumies70

      Kikkaa mulle

    • Ihanaraskaana

      Täälois kans asiallinen ja terve mies kaverit. Mispäin olette? Ite oon Lahden suunnilta

    • Iltaa kiva et tuli jokunen asiallinenkin kommentti ;) espoossa asutaan.

      • reppumies70

        Mikäs teillä on ikähaarukka ?
        Kiinnostaisiko varttuneempi kundi?


      • Jusa_73

        Ite asustelen täällä Espoon itäisessä naapurikaupungissa. Kimppa kiinnostaa aina, mutta olen kyllä melkein 10v isäntää vanhempi. Pitkästä suhteesta juuri lähteneenä kävin tsekkauttamassa terveyteni, ja läpi meni. Jos kiinnostaa, saatte spostini.


      • Moikka teillä.


        Heräsi kiinnostus........ täällä asiallinen terve mies espoon vierestä laittakaa SP käyttis ja suomi24


      • K-u-t-s-u-n-i-

        Tuliko teille jo ikävä minua? Miksi ei??? Lääkärini mukaan tämä pakkomielteeni, yhdistettynä alhaiseen ÄO:hon, koituu vielä joku päivä kohtalokseni. Se ei haittaa, koska kaipaan toisen ihmisen kosketusta, vaikka nyrkillä, jos en sitä muuten saa. Olen niin yksinäinen, että nämä keskustelupalstat ovat ainoat kontaktini toisiin ihmisiin. Minulla oli kyllä kerran lemmikkieläin... mutta sekin tappoi itsensä, kun ei kestänyt seuraani. :(


    • Ihanaraskaana

      Espoo kävis mulle hyvin

    • Moikka täällä olis 23 -vuotias mies joka on 100% terve ja olisi kiinnostusta tavata teidät

    • Anonyymi

      Joko H-hetki lähestyy ja vieläkö tarvetta?

    Ketjusta on poistettu 37 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3169
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2515
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2146
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2065
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1972
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1604
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1570
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1263
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1178
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1103
    Aihe