Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seuraa parille miehestä

Moi
Tossa ollaan surffailtu eri seuran haku sivustoja ja aika heikosti sieltä parit voi hakea seuraa. Mikä sitten olisi toimiva kanava seuran hakuun? Ongelmallisen tästä tekee vielä se että täytyis olla 100% varma terveydestä koska perheen lisäystä olis tulossa heinäkuun lopussa. Vinkkejä otetaan vastaan;)
12117
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Hups tohon nimimerkkiin meni vahingossa m26 vaik ollaan siis nainen 26 ja mies 37.

Äänestä

Mulla fetissinä päästä naimaan itseä nuorempaa, toiselle raskaana olevaa himokasta ja raskauden liukastamaa naista. Voisin tehdä sen myös miehesi kanssa yhteistyössä tai katsellessa (en kuitenkaan kaipaa miestenvälistä). About 10v vanhempi kuin miehesi, vakisuhteessa, hyväkuntoinen, seksin suhteen kestävä ja toki terve. Millainen sessio olisi teidän mieleen ja mikä erityisesti naiselle mieluisaa?

1Äänestä

Kikkaa mulle

Äänestä

Täälois kans asiallinen ja terve mies kaverit. Mispäin olette? Ite oon Lahden suunnilta

Äänestä

Iltaa kiva et tuli jokunen asiallinenkin kommentti ;) espoossa asutaan.

Äänestä
  • Mikäs teillä on ikähaarukka ?
    Kiinnostaisiko varttuneempi kundi?

    Äänestä

  • Ite asustelen täällä Espoon itäisessä naapurikaupungissa. Kimppa kiinnostaa aina, mutta olen kyllä melkein 10v isäntää vanhempi. Pitkästä suhteesta juuri lähteneenä kävin tsekkauttamassa terveyteni, ja läpi meni. Jos kiinnostaa, saatte spostini.

    Äänestä

  • Moikka teillä.


    Heräsi kiinnostus........ täällä asiallinen terve mies espoon vierestä laittakaa SP käyttis ja suomi24

    Äänestä

  • Tuliko teille jo ikävä minua? Miksi ei??? Lääkärini mukaan tämä pakkomielteeni, yhdistettynä alhaiseen ÄO:hon, koituu vielä joku päivä kohtalokseni. Se ei haittaa, koska kaipaan toisen ihmisen kosketusta, vaikka nyrkillä, jos en sitä muuten saa. Olen niin yksinäinen, että nämä keskustelupalstat ovat ainoat kontaktini toisiin ihmisiin. Minulla oli kyllä kerran lemmikkieläin... mutta sekin tappoi itsensä, kun ei kestänyt seuraani. :(

    Äänestä

Espoo kävis mulle hyvin

Äänestä

Moikka+täällä+olis+23+-vuotias+mies+joka+on+100%+terve+ja+olisi+kiinnostusta+tavata+teidät

Äänestä

Joko H-hetki lähestyy ja vieläkö tarvetta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 37 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Parim26jam37 kirjoitti:

Moi
Tossa ollaan surffailtu eri seuran haku sivustoja ja aika heikosti sieltä parit voi hakea seuraa. Mikä sitten olisi toimiva kanava seuran hakuun? Ongelmallisen tästä tekee vielä se että täytyis olla 100% varma terveydestä koska perheen lisäystä olis tulossa heinäkuun lopussa. Vinkkejä otetaan vastaan;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu