Puerto Rico; Sunsuite

Olemme lähdössä 19.3. Gran Canarialle Puerto Ricoon ja majoitumme kaksi viikkoa uudessa huoneistohotellissa: SUNSUITE. Onko kokemuksia hotellista?
1706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo,täällä kans pari lähtijää,samana päivänä ja samaan hotelliin ollaan tulossa!Varmaan on hyvä hotelli ja ihan uus!Siellä on ihan mahtavan iso uima-allas ja toivottavasti sitä tuleeki paljon käytettyä!Eli hyviä kelejä toivotaan,kun on ollut nyt niin epävakaista.No hyvää matkaa vaan,eipä tässä muuta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehu kirjoitti:

Olemme lähdössä 19.3. Gran Canarialle Puerto Ricoon ja majoitumme kaksi viikkoa uudessa huoneistohotellissa: SUNSUITE. Onko kokemuksia hotellista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu