Olisit voinut antaa mulle edes

Yhden mahdollisuuden. Hiton pelle.
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Mut kato ku autistiset psykopaatit ei vaan voi. Koska niil on nii paljo käteistä ne voi. ;)

Äänestä
  • Lääkelistaasi olisi hauska vilkaista.

    Äänestä

  • vilkaisija kirjoitti:

    Lääkelistaasi olisi hauska vilkaista.

    Koko elämäni eläny vailla vakituista lääkitystä.
    Se oiski hyvä idis ens eduskuntavaaleihin uudeks puolueeks. ;)

    Äänestä

Niin jos mietitään sitä leikkiä mitä mahdollisuuksia annoin et osannut. Syytön minä olen siihen mitä uskot. Se taas mikä oli totta on sinun se mietittävä. Kaikki ne selitykset meni läpi. Tiedän että osaan leikkiä. Etkä pysty edes kostamaan. Tiedän että sua vituttaa. Olen aina saatavilla juuri sinulle. Makeat naurut on saatu sinulta joita et tajua. Toki voit pelleksi haukkua ja toisaalta jos noin tunnet nauraa saat sinäkin.

Äänestä
  • Ja kehtaat viel julkisesti myöntää olevas varas, psykopaatti, skitsofreenikko ja patologoninen valehtelija?
    Ja vaik et kehtaiskaan, ni vähemmän maireista lööpeistä sutki koht vaan tunnetaan. ;)

    Äänestä

  • Olikosemitävai kuulostaa ihan Knaiselta. Sehän vastailee kaikkiin aloituksiin kuin kirjoitukset olisivat hänelle itselleen. Joo, saanhan minäkin arvailla, etkä tiedä edes olenko mies vai nainen.

    Äänestä

En tiennyt että halusit.

Äänestä

Hermostut kun en anna huomiota. Tykkäät minusta. Naiset ei käytä pelle sanaa eli olet homo?
Sydäntoive ei ihan siis homo jos minut tunnet?

Äänestä
  • Kaikki ei ole sinulle suunnattu, itserakas mies.

    Äänestä

  • Tiimalasi_ kirjoitti:

    Kaikki ei ole sinulle suunnattu, itserakas mies.

    Sullekko sitte on, Koko kansan käteisvarastaja ja korruptiosijaistaja?

    Hetkonen...Katoinko sitteki oikein...? ;)

    Äänestä

Oisit tullu ja ottanu.

Äänestä

Tollaselle ku sä ei anneta mitään! Korkeintaan turpaan!

Äänestä

2 ½ samassa työpaikassako?

Äänestä

Tarkoittaako tuo että olet ollut ihastunut häneen sen ajan vai mitä se tarkoittaa?

Äänestä

Kannattaa syyttää vain itseään.

Äänestä
  • Mistäs sä rahat siihenkin oot pölliny? ;)

    Äänestä

Yks kovin lutusen oloiseen naiseen tykästyin as-herneaivoineni. En hallitse näitä asioita syntymäominaisuuteni takia. Joutusin pohjille kun huomasin olevani sinulle pelkkä rasite. Olen hyvin pohjilla nyt henkisesti.
Toisaalta syntymähullut toipuu keväällä. Ei ole iso juttu edes minulle löytää osoitteesi ja postittaa sinulle kuvallisen todari-selityksen miks olen vain niin out, niin kusipää.

Äänestä
  • Ei minun hän ole kusipää. Ihana mies.

    Äänestä

2,5 vuotta? Mitä tapahtui silloin?

Äänestä

Lähetä kuvia ja tietoa itsestäsi sopii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksjapuolvuotta kirjoitti:

Yhden mahdollisuuden. Hiton pelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu