Katinkulta saunamaailma

Merikarhun

2003 oltiin vaimonkanssa sotkamossa,ja mentiin katinkultaan pitkälle viikonlopulle.Meille kerottiin saunamaailmasta,ei oltu koskaan niin suuressa alstinporukassa,vaikka oli 18.00 ilta.Oli kavasia venäläisiä miehiä,naisia,perheitä.Menimme eri saunoihin vaimo eri,minä eri.Kun oltiin käyty veemeksi savausauna ulkona,niin tulimme saunojen edessä oleville pyöreille altaille,siinä toinen oli ihan tyhjä,ei ketään vaimo meni ensin minä perässä.Olimme jonkinaikaa kahden,kun sinne altaalle tuli saunasta mies,hyvä vartalo,ja mahtava kulli heilui kun hän tuli meidän kaveriksi.Näin selvästi miten vaimo terästyi kun mies tuli hänen vereen toisellepuolelle.Kylelin niitä näitä sanoi olevansa 20 km päässä ja käyvänsaä 2 kertaa viikossa katinkullassa,saunamaailmassa ja tanssimassa.Vaimo sanoi sille miehelle nyt hän lähtee pois,ei saa katsoa,koska siinä noustiin muutama rappu ylöspäin.Kyllä mies katsoi meimon takapuelen ja tumman karvoituksen niin kuin affa uroksen kuuluu.Illalla menimme syömään senjälkeen menimme katsomaan saliin mikä meininki,poukkaa oli kohtalaisesti aika pimeetä.Olimme siinä ovesuussa kun eteen tuli saunamaailmasta tuttu kaveri,hän pyysi saada viedä vaimon tansiin,johon suostuin ilomelin.Koska huoneessa kun vaidoimme vaatteita iltaavarten,keskustelu kävi miehen isosta munasta.Vaimo ilmiselvästi kiihottui kun kerroin,etten ollut nähnyt noin komeaa aisaa missään.He tanssivat monta peliä,koska vaimoni oli hyvä tansia,samoin tämä paikallinen.Pyysin josko hän tulisi huoneeseen paukuille,joten mentiin meidän huoneeseen,ja menimme seuraava aamuna amupalalle kolmestaan,onellisena,Olimme kokeneet jotain aivan mahtavan elämysyön.Niin minusta tuli aisuri,josta olen kiitolinen,sekä vaimo,Ei ole katinkulta enään vapaa,ekä sexikäs.

4

7245

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kävijä

      Nykyään siellä ollaan uima-asut päällä.

    • Anonyymi

      Minä kävin kauan sitten,silloin määräys ettei ukkaria saanut olla.Siellä oli kyllä uimahalli jossa piti olla uimapuku.Mutta kun astui saunamailman ovesta sisään seinillä kiinikkeet mihin uimapuku laitettiin.On näin käynyt jos näin on huono homma.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4602
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      180
      1837
    3. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      124
      1550
    4. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1016
    5. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      108
      1005
    6. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1001
    7. Sunnuntain terveiset kaivatulle

      Mitä ajattelet hänestä tänään? Mitä haluaisit sanoa hänelle?
      Ikävä
      78
      913
    8. Hyvää huomenta!

      Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as
      Ikävä
      78
      842
    9. Miks et tahtonut

      Enää nähdä? Haluaisin ymmärtää
      Ikävä
      45
      817
    10. Mulla on tarkat korvat

      Kuulin sun äänen ihan selvästi.
      Ikävä
      4
      798
    Aihe