Filmi ois kiva nähdä

Ystävä mukaan ja popcornit:) Vieruspenkki voi alkaa syödä niitä.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Nii oliski. Mut ei mitään ystäviä, vaan oman Rakkaan kainalossa.
Menis leffa ku leffa... :)

Äänestä

Rakas,
katovaa siinä on paljon asiaa.
Sanoin tän ystävyydellä:)

Äänestä

Teatterissa kun olet ja huomaat: vieressä istuva on keskittynyt katsomaan elokuvaa ja alkaa vahingossa syömään omia popcornejasi, hassuhko tilanne.

Äänestä
  • Siinä menevätkin sitten "popcornit väärään kurkkuun"


    =D

    Äänestä

Ei mua oikeasti kiinnosta.

Äänestä
  • Jos ei kiinnosta voi mennä vaikka aivan yksineen silloin istumaan vessanpytyllekin?

    Äänestä

  • aivanomaavalintaa kirjoitti:

    Jos ei kiinnosta voi mennä vaikka aivan yksineen silloin istumaan vessanpytyllekin?

    Niin mut mä vedin jo, silti killut vedes edelleen. En valinnu tätä, turha väittää.

    Äänestä

  • Kuin Orpo Petteri konsanaan, yksin istuu kakkiessaan.

    Äänestä

  • Niin, mut orpo onkin sarjakakkija. Kotona yksin, uimahallissa kakkin.

    Äänestä

Kauhuleffa?

Äänestä
  • hmm mikähän olisi uudehko kauhuelokuva sitten... en muista olikohan nimi Storm Rising sellainen joku uusista.. eli missä menevät jonnekin kummaan paikkaan ja siellä on sitten jotain kannabisviljelmiä ja jne, joku tuollainen oli mikä jäi mieleen. Samalla nimellä voi olla muitakin.

    Äänestä

Ei muutaku kävelylle katsomaan luontoa.. siitä ruoanlaito hyvä seura ja leffa.. kuulostaa sunnitelmalta..Tunnin päästä kohta 1 ja 9 tulee leffa.. kiitos ideasta

Äänestä
  • Sulla tulee vaan haastemies ovelle ennen leffaa. ;)

    Äänestä

  • Sinun suunnitelma on niin paljon enemmän kuin pelkkä filmi. Kaikilla strösseleillä menee lauantai-ilta, upeeta!

    Äänestä

  • jaettuilo kirjoitti:

    Sinun suunnitelma on niin paljon enemmän kuin pelkkä filmi. Kaikilla strösseleillä menee lauantai-ilta, upeeta!

    Kai sää ny parit Terva-Vaaput ehit punoo samalla? ;)

    Äänestä

  • Kas kas, popcornin varastelija saapui penkkiriviin ;D

    Äänestä

Jos haluat katsoa hyvän kauhuelokuvan, niin Dario Argenton Phenomena voisi olla sellainen.

Mistä sanoin tämä myrsky tulee ja turvaan.... en millä oikealla nimellä onkaan sitten nyt, sellainen että melkein näet itsekin painajaisia koko elokuvasta sitten :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaettuilo kirjoitti:

Ystävä mukaan ja popcornit:) Vieruspenkki voi alkaa syödä niitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu