Viking gracelle 18.4.

Onko kukaan menossa tuolloin torstaina Turku-Tukholma? Löytyisikö ajanvieteseuraa? Mies, 30 vuotta muutama muu
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

menossa ens viikolla amorellalla, rosellalle ja mariellallalle, eestaas ruottin puolella kääntymässä
joudunko olemaan yksin, vai onko mahdollita jotta ko. laivoilla olisi muitakin matkani aikana

Äänestä

Sokkotreffit on mun ainoo keino saada. Auttakaas naiset!

Luotseja tarvittaisiin!

Äänestä

Oisko joku menossa 23.4.2026 gracelle?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nimimuutettu kirjoitti:

Onko kukaan menossa tuolloin torstaina Turku-Tukholma? Löytyisikö ajanvieteseuraa? Mies, 30 vuotta muutama muu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu