Vesa ja miljoona naista

Heh, ei mene Keskisellä hyvin! Maan ykkösTarja teki oharit. Ei saapunut sovituille treffeille miljuunapilkkiin. Taitaa eukot vetää yhtäköyttä luokkarajoihin katsomatta.
3777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ehkä Vesalla on Ruotsin Kuningataräidin kanssa jotain "vispiläkauppaa" samanaikaisesti ja meidän Tarja huomasi, että parempi jättää pilkit käymättä, kun siellä niitä salarakkaita piisaa naapurivaltioista asti.

Äänestä

Mikäköhän siin ukos oikein viehättää ku kaik kaunottaret kimpussa!? heh eihän se oo minkään näkönen sälli! kai sit se julkkis maine ja omaisuus* hyi halavattu,laatattaa jo nyt kun ajattelee sen pärstää,hih..:):):):)

Äänestä
  • yhdyn sinuun....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isän ja maan kirjoitti:

Heh, ei mene Keskisellä hyvin! Maan ykkösTarja teki oharit. Ei saapunut sovituille treffeille miljuunapilkkiin. Taitaa eukot vetää yhtäköyttä luokkarajoihin katsomatta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu