Miksi atkerkillä on pienet aivot?

Ni. Otsikossa se jo tulikin.
1127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

koska olen kateellinen toyotan myyntimenestyksestä, ja harmittaa kun toyota tekee niin laadukkaita autoja ja toyotat eivät ruostu, verratkaapa huonoimpaan autoon eli skodaan, skoda ruostuu vuodessa puhki, äänieristys puuttuu ja skodissa kaikki on asennettu vähän sinneppäin ylimalkaisesti. toyota valmistaa tutkitusti maailman parhaat autot ja vw ylivoimaisesti huonoimmat autot.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jim.Ny kirjoitti:

Ni. Otsikossa se jo tulikin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu