Aito todistusaineisto julkaistaan Vapun jälkeen Karjalaisessa.
UFOMIES Sipilän omaisuuskin on peräisin avaruusolennoilta.
UFOMIES Sipilän omaisuuskin on peräisin avaruusolennoilta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vappuna Sipilä on luvannut laskeutua ääneti aluksellaan Joensuun torille. Hän osallistuu työväen vappumarssiin.
Entisenä ja nykyisenä innokkaana Alkiolaisena häntä on aina viehättäneet työväen tilaisuudet. Vappumarssi etupäässä.
Kempeleellä olevan talonsa reiluna miehenä tunnettu Sipilä lahjoittaa Ruotsista paenneille alkuperäisille Ruotsin kansalaisille.
Ruotsissa on nykyään mahdotonta asua turvallisesti. Tämä johtunee erimielisyyksistä klaanien kesken.
Pommien ja jatkuvien ampumistapausten johdosta myös Ruotsin pääministeri hakee turvapaikkaa Suomesta. Tosin sitä ei myönnetä. Syynä on Löfenin lepsu maahanmuuttopolitiikka.
Ruotsin pääministerin nimi onkin Löfven. Tämä oikaistaan Sipilän Tuusniemellä olevasta toimistosta. Myös Ufo-lennot lähtevät Tuusniemellä.
Pärner odottelee Sipiä ruottiin Vallenperin hommiin. Pärner tykkee olla ruotisa
Pärner pudottaa Ufosta Sipiveikkosen EU:n kovaan ytimeen