Surutyötäteen

On niin vietävän ikävä erästä henkilöä(naista).Olemme eronneet,mutta silti se koskee niin vietävästi.Miten tästä pääsee yli?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

AI Eikös se ookaan enää yhteen kirjoittajan kaivattu nimeltään pekka

Äänestä
  • On se Pekka, sillon ikävä Antoniaa!;)

    Äänestä

Katsele muita naisia.

Äänestä
  • Tätä ehdotan minäkin. Lähdet ulos ja annat keväthormoonien tehdä tehtävänsä.

    Äänestä

Piilota munat taiten.

Äänestä

Voisitko enää palata hänen luokseen.

Äänestä

Minusta on hyvä että minun juttu päättyi. Avaa uusia mahdollisuuksia, eikö? Lasi pitää nähdä puoliksi täytenä, ei puoliksi tyhjänä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On niin vietävän ikävä erästä henkilöä(naista).Olemme eronneet,mutta silti se koskee niin vietävästi.Miten tästä pääsee yli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu