Ihanaa aikaa.
Hyvää joulua kaikille
Anonyymi
21<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Jollain on tainnut tuo ryyppyputki vähän sekoittaa päätä.
Onkohan sulla kaikki hyvin kun haukut 24/7 täällä kaikkia juopoiksi? Ovatko/olivatko vanhempasi alkoholiongelmaisia vai mistä tuo kammosi kumpuaa? T. Aloittaja
Sivusta vaan kommentoin, että et voi tietää onko tämä sama henkilö haukkunut kaikkia juopoksi.
Tismalleen sama henkilö täällä kommentoi joka väliin vihjaillen aloittajia ja kommentoijia alkoholiongelmaisiksi. T. Aloittaja
On koko suku aivan juoppoja kaikki, itse ryystän tässä parhaillaan viinaa kaksin käsin ja näpyttelen varpaalla tekstiä. Harvemmin kukaan selvinpäin toivottaa joulua pääsiäisenä:)
Ja huvittavinta tässä on se että ko. henkilö juo satavarmasti useammin ja enemmän kuin minä. Katkera nössö luuseri jolla ei ole pokkaa sanoa kasvotusten mitään, ja inisee sitten kasvottomana jossain keskustelupalstalla.
Oletko todella noin tyhmä? Mieti vaan rauhassa mikä tämän aloituksen idea mahdollisesti oli. Jos se sulle joskus valkenisi.
Kuka juo enemmän ? Sulla taitaa kuule olla vain huono omatunto omasta juomisestasi ja otat itseesi näistä kommenteista täällä.
Sä nyt et ymmärrä huumoria laisinkaan:)
Et ole ihan terve.
Vittuilu ei ole huumoria.
Kun kaikki ei liity sinuun.
Mäpä en ota itseeni näistä:)
Kannattais ehkä joskus ottaa jotain itseensä niin et olisi tuollanen kusipäinen kiusaaja.
Kukin ymmärtää tavallaan, ei voi mitään, jos koet asian noin.
Kuka nyt kiusaa ja ketä?
Oletko poliisi?
Oletko poliisi, et siis ole tai valehtelet kuten lääkärien diagnoosit?
Oikein hyvää joulua! Merkitys
https://youtu.be/sn9N71ob_Tc
````
Mitä?Onk ny joulu?Taas?
Mää ko jo luuli jot nyt ois kevät ja kesä tuloss.