pihasuunnittelijoita

Suositelkaa Oulun alueelta hyviä pihasuunnittelijoita. Tekeekö puutarhaoppilaitos suunnitteluja?

Kiitos!
21399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Puutarhaoppilaitos ei ota tietääkseni vastaan pihasuunnitelmia, mutta joku opiskelija saattaisi innostua suunnittelemaan omana työnään.

Itse olen valmistunut puutarhuriksi 2003 ja opiskelen maisemasuunnittelua ammattikorkeassa. Olen tehnyt muutamia suunnitelmia asiakkaille. Asiakkaat ovat olleet tyytyväisiä. Halutessasi ota yhteys sähköpostiini:
[email protected]

Äänestä

minä myös teen suunnittelua Oulun alueella. Sähköpostini on [email protected] kysy lisää. Kokemusta useilta vuosilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hemuli kirjoitti:

Suositelkaa Oulun alueelta hyviä pihasuunnittelijoita. Tekeekö puutarhaoppilaitos suunnitteluja?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu