Varkauden lehti

Tavikset leuhkivat aamun lehdessä .Osaan voimistella.Oksettaa.Parhaat ihmiset ovat vaatimattomia.Tekevät hiljaa työtä .Hirveä hätä Sri Lankassa .
1683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Voimistelu on hyvä harrastus, se kasvattaa hyvän koordinaation ja lisää kuntoa. Varkauden naisvoimistelijat tekevät aivan mahtavaa työtä kaikenikäisten kunnon parantamiseksi.

Äänestä
  • Mene itse töihin,vaikka lehtiä jakamaan. Tuulettuu ajatuksesi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mene itse töihin,vaikka lehtiä jakamaan. Tuulettuu ajatuksesi.

    Ei se osaa mitään töitä tehdä!

    Äänestä

  • Jos,auttoi isääs hangesta !

    Äänestä

Varkauden Lehti,Aivan väärä nimi,Walehtele Lisää lehti sopisi paremmin nimeksi,Tuo demarien äänenkannattaja

Äänestä

Mukava se on kertoa edes omassa paikkakunnan lehdessä harrastuksistaan. Ei siitä pidä herneitä vetää nenäänsä.

Äänestä

Warkauden Lehti on hyvä!
mollaajat menkää itseenne!

Äänestä
  • joo, ja niin saatanan kallis, ilmestyy millon ilmestyy,.,tilaan mieluummin savon sanomat, se tulee joka päivä,

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    joo, ja niin saatanan kallis, ilmestyy millon ilmestyy,.,tilaan mieluummin savon sanomat, se tulee joka päivä,

    Minä en tilaa mitään noista.

    Äänestä

Itsekkin olen ollut monasti WL lehdessä ja kertonut
että missä mennään !

Monet ovat lukeneet juttuja minusta ja että mitenpaljon aikaa menee
siihen että yleensä tällä tasolla pystyy - kilpailemaan !

Äänestä

Navitaksen rannassa kiva aamukahvilla. Olisi ollut höyrylaivasta muuhunkin, esimerkiksi risteily Kuntorannasta Navitakseen ja takaisin Sampifestivaalien aikaan :ja muutoinkin.. Kaiken laisia insiröörejä suumnittelenassa ja Kaupungin palveluksessa .Näillä äskeptihöpöttäjille.Haistakaa Enso,eikun rahan haju.

Äänestä

Mukava on kertoa edes omassa paikkakunnan lehdessä harrastuksistaan. Ei siitä pidä herneitä vetää nenäänsä.

Äänestä

Joko oot äitiis saanu koronan, pääset perintöjä juomaan. Niinku isälles teit, jätit hankeen ja joit rahat.

Äänestä
  • On se saanut.

    Äänestä

  • On se hävytön. Isä haneen,rahat pois ja juomaan!

    Äänestä

Huolehtikaa isät pois hangilta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tavikset leuhkivat aamun lehdessä .Osaan voimistella.Oksettaa.Parhaat ihmiset ovat vaatimattomia.Tekevät hiljaa työtä .Hirveä hätä Sri Lankassa .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu