Tavikset leuhkivat aamun lehdessä .Osaan voimistella.Oksettaa.Parhaat ihmiset ovat vaatimattomia.Tekevät hiljaa työtä .Hirveä hätä Sri Lankassa .
Varkauden lehti
Anonyymi
1683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Voimistelu on hyvä harrastus, se kasvattaa hyvän koordinaation ja lisää kuntoa. Varkauden naisvoimistelijat tekevät aivan mahtavaa työtä kaikenikäisten kunnon parantamiseksi.
Mene itse töihin,vaikka lehtiä jakamaan. Tuulettuu ajatuksesi.
Ei se osaa mitään töitä tehdä!
Jos,auttoi isääs hangesta !
Varkauden Lehti,Aivan väärä nimi,Walehtele Lisää lehti sopisi paremmin nimeksi,Tuo demarien äänenkannattaja
Mukava se on kertoa edes omassa paikkakunnan lehdessä harrastuksistaan. Ei siitä pidä herneitä vetää nenäänsä.
Warkauden Lehti on hyvä!
mollaajat menkää itseenne!
joo, ja niin saatanan kallis, ilmestyy millon ilmestyy,.,tilaan mieluummin savon sanomat, se tulee joka päivä,
Minä en tilaa mitään noista.
Itsekkin olen ollut monasti WL lehdessä ja kertonut
että missä mennään !
Monet ovat lukeneet juttuja minusta ja että mitenpaljon aikaa menee
siihen että yleensä tällä tasolla pystyy - kilpailemaan !
Navitaksen rannassa kiva aamukahvilla. Olisi ollut höyrylaivasta muuhunkin, esimerkiksi risteily Kuntorannasta Navitakseen ja takaisin Sampifestivaalien aikaan :ja muutoinkin.. Kaiken laisia insiröörejä suumnittelenassa ja Kaupungin palveluksessa .Näillä äskeptihöpöttäjille.Haistakaa Enso,eikun rahan haju.
Mukava on kertoa edes omassa paikkakunnan lehdessä harrastuksistaan. Ei siitä pidä herneitä vetää nenäänsä.
Joko oot äitiis saanu koronan, pääset perintöjä juomaan. Niinku isälles teit, jätit hankeen ja joit rahat.
On se saanut.
On se hävytön. Isä haneen,rahat pois ja juomaan!
Huolehtikaa isät pois hangilta.