luulin luulin luulin

hämmennys ja epätoivo
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksi??

Äänestä

Mitä luulit?

Äänestä
  • Kaippa pittää jokin syy olla??????

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaippa pittää jokin syy olla??????

    Salakirjoitustyyli ei nyt aukea. Ota huomioon, että kukaan ei tiedä kuka olet tai keille/keistä kirjoitat.

    Äänestä

Täällä ei ainakaan kannata luulla mitään. Sen on oppinut kantapään kautta.

Äänestä

Oikeudettoman epäilyn pyöräytän sokerihattaralle vaalenpunaiseen.

Äänestä

Luulo ei ole tiedon väärti.

Äänestä

Tieto otti luulon pois.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

hämmennys ja epätoivo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu