Reino Nordin

Mitä mieltä olette Reinosta? Mun mielestä järkevän olonen tyyppi varsinki nyt kun on täysin raitistunut! Oon kuullu et hyvin ottaa fanit huomioon ja hyvii keikkoi vetää! En ymmärrä miks porukka vihaa sitä ja näin?! Kertokaas te ihan vapaasti mielipiteenne tästä henkilöstä!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mun mielestä se on iha huippu tyyppi joka todellaki ottaa fanit huomioon! Sen keikat on tosi hyvii ja se osaa esiintyy todella hyvin. En tiiä miten sitä vieläki vihataan. Se on muuttunu ja ihmisten pitäis pystyy hyväksymään se. Sil on tosi hyvii biisei. Sen fanit on oikeesti kaiken ikäsii. No eli se ny on hyvä tyyppi!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä mieltä olette Reinosta? Mun mielestä järkevän olonen tyyppi varsinki nyt kun on täysin raitistunut! Oon kuullu et hyvin ottaa fanit huomioon ja hyvii keikkoi vetää! En ymmärrä miks porukka vihaa sitä ja näin?! Kertokaas te ihan vapaasti mielipiteenne tästä henkilöstä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu