Millainen deitti on

Anonyymi

ehdottomasti turn off???

11

113

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sellainen, kenen kanssa ei huumorintaju kohtaa yhtään.

      • Anonyymi

        Tää on totta.

        On sellaisia joilla ei ole mitään huumorintajua ja sit sellaisia joilla on sadistinen tai sairas huumorintaju

        Peräaukosta tulevat appelsiinit ja aamukakan väri sekä muita pilkkaava huumori on sairasta tai sadistista

        Jotkut nauraa kun katkoo muilta raajoja ja se on heidän huumoria mutta kaikille ei kidutus, raiskaus, murha ja muiden pilkkaus ole vitsikästä



        Olkoon sadistiset murhamiehet keskenään nauramassa

        Ja kesyn ystävällisen huumorintajun omaavat keskenään

        Tosikot taas aivan omassa nurkassaan niin ei tule kahnausta


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tää on totta.

        On sellaisia joilla ei ole mitään huumorintajua ja sit sellaisia joilla on sadistinen tai sairas huumorintaju

        Peräaukosta tulevat appelsiinit ja aamukakan väri sekä muita pilkkaava huumori on sairasta tai sadistista

        Jotkut nauraa kun katkoo muilta raajoja ja se on heidän huumoria mutta kaikille ei kidutus, raiskaus, murha ja muiden pilkkaus ole vitsikästä



        Olkoon sadistiset murhamiehet keskenään nauramassa

        Ja kesyn ystävällisen huumorintajun omaavat keskenään

        Tosikot taas aivan omassa nurkassaan niin ei tule kahnausta

        Kuinka monta kertaa sinua pitää pyytää lopettaa kommentoimasta tänne? Varsinkin kun jauhat niin turhaa paskaa ettei tosikaan... noh mutta. Jokainen meistä itse päättää miten aikaansa käyttää.


    • Anonyymi

      Jollei kaipauksen kohde olisi mielessäni niin silloin vieraalla henkilöllä sormuksen jälki nimettömässä on minusta pahin töörnoffvi. Muutahan ei oikein voi ulkonäöstä päätellä ja vaatteitakin saa kaupasta jos pukeutumistyyli ei viehätä.

    • Anonyymi

      Huumorintajuton, ei käytöstapoja ja kertoo vain itsestään.. Ulkoinen habitus, se kuuluisa pallomaha eli tekis mieli kysyy, että monesko kuukausi?, lököfarkut perse näkyy puoliksi, epäsiisteys, mutta onneks näitä painajaisia ei kauheesti ole.

    • Anonyymi

      Sellainen joka on ekoilla treffeillä jo kertomassa miten pitää muutua, että kelpaa. Liian hienosteleva on myös turn off.

    • Anonyymi

      Huonoja on ollut hyvin vähän, mutta kaksi tulee mieleen:

      - Nainen on tullut kaverinsa kanssa, tämä päättyi melkein saman tien. OK, kaikki on kaksin kivempaa, mutta jos ei uskalla julkisella paikalla tavata miestä yksin, niin sitten voi olla parempi olla tapaamatta ketään. Täysin keskenkasvuista.

      - Nainen alkoi itsepintaisesti epäilemään lasteni hyvinvointia, kun sai kuulla että meillä oli tasan jaettu huoltajuus vuoroviikoin. Tämä oli äärimmäisen loukkaavaa niin isänä kuin miehenä ja ainoa mikä harmittaa vieläkin oli se tuhlattu la-ilta, jota en saa enää ikinä takaisin koska melkein lähdin jo 1h aikana kotiin.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ahdistaisi deitata jotain muuta kuin naista kenet haluan vaimoksi. Turn off on siis se jos en halua vaimoksi naista.

    • Anonyymi

      Kaikki on ehdoton turn off. Ei ole yhtään ihmistä koko maapallolla olemassa joka olisi turn on.

    • Anonyymi

      - humalassa oleminen
      -ihan käytännössä ulosteelta haiseminen
      Siinä me syyt.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      45
      5060
    2. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      113
      1594
    3. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      48
      1239
    4. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      10
      1179
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      13
      1123
    6. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1007
    7. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      76
      969
    8. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      3
      875
    9. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      57
      779
    10. Junan alle

      Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?
      Kajaani
      27
      753
    Aihe