Palvelu kirjaa sisäänkirjautuneen ulos liian nopeasti.
Tyyliin:
Avaan 10 mielenkiintoista linkkiä välilehtiin.
Puhelin soi, lapsi herää tms.
Palaan koneelle ja vastaan keskusteluun niin hups olenkin ulostettu.
Ei ole iso vaiva kirjautua uudelleen, mutta aivan tarpeettoman lyhyt aika, eihän tämä ole mikään pankki.
Automaattinen uloskirjaus
7
115
Vastaukset
- Anonyymi
Viive vaihtelee tavalla, joka ei ainakaan minulle ole tullut selväksi. Joskus pysyy sisällä pitkään, toisinaan taas tuntuu tosiaan että 10 min ja ulos.
Sama vaiva on Suomi24:ssä ollut jo vuosia. - Anonyymi
Max 20-30 min ja automaattinen uloskirjaus.
- Anonyymi
Viikonlopuisin aamupäivällä ehdin jo kirjautumaan ja pysyy kyllä ihan iltaan asti.
Taas kirjasi minut ulos.
Yp, huhuu?- Anonyymi
Näin meni: kirjoitin vastauksen ja vastaus lähti nimimerkillä. Kirjoitin toisen vastauksen, noin kymmenen sanaa, ja laitoin matkaan noi minuutti edellisen jälkeen. En ollut enää kirjautuneena vaikka nikki lukikin sivulla.
- Anonyymi
Eilen aamulla tuntui että nyt olisi kunnossa. Aamun kirjaus kesti iltapäivään.
Sen jälkeen taas on jatkunut kuten ennenkin eli jatkuvasti heittää ulos.- Anonyymi
Taisi joku modeista tehdä jotain ja muut ärähtivät, koska se teko oli käyttäjille hyödyksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275