Teen tarot-tulkintoja (täysi 7 kortin pöytä). Lähetä viesti [email protected], niin saat ohjeet.
Teen tulkintoja sähköpostitse
5
134
Vastaukset
- Anonyymi
Onko sun povauksillas takuu, eli jos ja kun menee reisille sä maksat veloittamasi summan takaisin yleiskustannuslisineen 14 vrk kuluessa? Oletko alv-velvollinen? Y-tunnuksesi?
- Anonyymi
MIKSI ET VASTAA KETJUILLLE? EI KAIKKI TAHDO TIETOJAAN EDES SINULLE.ilkeää vaatia sähköpostitse koska en itse ainakkan jakele tietojani vieraille.
- Anonyymi
Tämä on ilmaisia palveluja osasto-jos pyydät maksua,sut on ilmiannettava !
- Anonyymi
Onko ihmisen ainoa voima
väkivalta?
Oikeasti?
- Anonyymi
Jos täällä ilmaisena palstalla mainostetaan ja pyydetään maksua-se on suuri virhe palvelun mainostajalta,tietä asian kyllä mutta ahneus rahaan vaan koukuttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2353279Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3582941Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141957Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121493- 1221456
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4671370Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S01370